CHP'den Bombalı Saldırı Sonrasında Skandal Yaratan Paylaşım

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Gençlik Kolları'nın resmi Twitter hesabı üzerinden İstanbul Beşiktaş'ta gerçekleşmiş olan bombalı saldırı sonrasında skandal yaratan bir paylaşım yapıldı.

CHP'den Bombalı Saldırı Sonrasında Skandal Yaratan Paylaşım

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Gençlik Kolları'nın resmi Twitter hesabı üzerinden İstanbul Beşiktaş'ta gerçekleşmiş olan bombalı saldırı sonrasında skandal  yaratan bir paylaşım yapıldı.

CHP Gençlik Kolları, Beşiktaş'taki saldırının ardından Twitter'da skandal bir paylaşım yaptı. CHP tarafından yönetilen hesabı, bombalı saldırısonrası yaralıları müdahale için hareket eden ambulansların fotoğrafını 'temsili Türkiye' notuyla paylaştı. Türkiye'yi terör ülkesi gibi gösteren CHP hesabı yoğun tepki alınca paylaşımı sildi.

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları'nın resmi Twitter hesabından İstanbul Beşiktaş'taki bombalı saldırı sonrası skandal bir paylaşımda bulunuldu.

CHP hesabı, Vodafone Arena Stadı'nın yanındaki yola dizilen ambulansların fotoğrafını paylaşarak, 'Türkiye (Temsili)' diye not düştü.

Saldırı sonrası sosyal medyada yapılan provokasyonlara katılarak, Türkiye'yi terör ülkesi gibi gösterme çabasına giren CHP'nin tavrı büyük tepki çıktı.

Hesaptan yapılan paylaşım tepkiler sonrası silindi.

@chpretro isimli hesap CHP Gençlik Kolları tarafından yönetiliyor ve kurumsal hesap tarafından da sık sık RT ediliyor.

chp beşiktaş saldırısı twitter
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın