CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu: İstanbul'a Kadar Yürüyeceğim!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, kendisinin İstanbul yürüyüşüne devam edecek olduğunu açıkladı.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu: İstanbul'a Kadar Yürüyeceğim!

Tüm dünyada adalet günden güne artmaya devam ederken, gelişmemiş ve gelişmeye devam eden ülkelerde ise adalet yerinde saymaktan öte geriliyor. Türkiye'de bazı alanlarda daha fazla ilerleyen adalet mahkemeler ve yargı konusunda ise adeta büyük bir çöküşün içerisinde olduğu tüm dünya tarafından biliniyor, görülüyor ve gözlemleniyor.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, ise bu durumun tekrar adalet gelmesi için Güvenpark'tan itibaren İstanbul'a kadar yürüyecek olduğunu ve İstanbul yürüyüşünde kendisine söylenen her türlü ''dayanamazsınız!'' kelimesine ''siz kendinize bakın'' diyerek yanıt verdiğini kameraların karşısında ifade etti.

Çadırda Kalacak, Korumaları Var!

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, yanında oğlu ve gelini ile birlikte yürüyüşe devam ederken, arkasında ise binlerce insanı beraberinde izini takip  ediyor. Akşam vakitlerinde ve dinlenmek istediğinde belirli alanları tercih eden CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, bunun yanında geceleri ise korumaların eşliğinde çadırda kalacak olurken, çadırın denetimli olarak aralıklarla korumalar tarafından korunacak olduğu belirtiliyor.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu CHP CHP Lideri Kemal ak parti kk yürüyüş
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın