Bülent Ersoy'un Terör Paylaşımı

Türkiye'nin Divası Bülent Ersoy terör ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Bülent Ersoy'un Terör Paylaşımı

Türkiye'nin Divası Bülent Ersoy terör ile ilgili bir paylaşımda bulundu.

Diva Bülent Ersoy, Beşiktaş'ta yaşanan hain terör saldırısı karşısında duyduğu acıyı paylaşıp, "Artık ağlamayalım. Allah aşkınıza artık ölüm yerine çözüm, çözüm, çözüm olsun." dedi.

Türk müziğinin divası Bülent Ersoy, İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen bombalı saldırı sonrasında mesaj yayınladı.

İşte Bülent Ersoy'un mesajı:

Muhterem Türk Milleti; Hepimizi derin bir teessür ve yasa boğan Beşiktaş'ta yaşanılan terör saldırısında yaşamlarını kaybeden gencecik kardeşlerimizi, evlatlarımızı yitirmenin derin acısını yüreğimde riyasız olarak hissetmekteyim...

Yaşamlarını kaybeden şehit kardeşlerime Yüce Allahımdan rahmet ve mağfiret; geride kalan acılı ailelerine ecir ve sabır; yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum Yüce Rabbimden. Bu ülkenin bir ferdi olarak dileğim o ki; Büyük Türkiyem ve Yüce Türk Milleti artık şehit cenazelerinin ardından ağlamasın, ağlamayalım.

"Çözüm, çözüm, çözüm olsun"

Her defasında "Şehitler ölmez, vatan bölünmez" diyor, ama aslan gibi kardeşlerimizi, evlatlarımızı, eşlerimizi, babalarımızı, analarımızı gözyaşlarımız ve yangın yerine dönmüş yüreklerimizle yine yine ve yine topraklara koyuyoruz. Allah aşkınıza artık ölüm yerine çözüm, çözüm, çözüm olsun. Ve bitsin bu azap ve ızdırap.

 

Bülent Ersoy
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın