Birleşmiş Milletler Şiddet Olaylarını Kınadı!

Birleşmiş Milletler tarafından ABD içerisinde yaşanan şiddet olayları kınandı.

Birleşmiş Milletler Şiddet Olaylarını Kınadı!

Dünyanın en büyük 2.gücü konumunda olan ve Avrupa'nın tamamından sorumlu Birleşmiş Milletler bugün yayınladığı yeni bir metin ve açıklamalar ile yaşanan şiddet olaylarını kınadıklarını açıkladı. Açıklamada ABD'de yaşanan şiddet olaylarının bir an önce sona ermesi ve durdurulması gerektiği ifade edilerek, bu olaylarda art niyetli olan kişilerin ve durumun kınandığı, ABD hükümeti ve yetkililer tarafından bir an önce olayların önüne geçilmesi gerektiği belirtildi.

Sivilleri Etkileyen Tüm Olayları Şiddetle Kınıyoruz!

BM Genel Sekreter Sözcü Yardımcısı Farhan Haq, BM adına yaptığı açıklamada sivilleri etkileyen her türlü kötü ve şiddet olaylarını sert bir şekilde şiddetle kınadıklarını açıklayarak, olayların bir an önce sonlandırılması ve önüne geçilmesi uyarısında bulundu.

Virginia eyaletinde yaşanan ırkçı saldırıların dünyaya yarar değil, zarar getireceğinden emin olan BM, bu konuda atılacak olan adımları yakından izlerken, özellikle Ortadoğu bölgesinde yaşanan şiddet olaylarını da daha öncesinde şiddetle kınamıştı.

Birleşmiş Milletler Birleşmiş Milletler son dakika Birleşmiş Milletler açıklama Birleşmiş Milletler kınadı Birleşmiş Milletler ABD
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın