Bayram Rezervasyonları Yüzde 80 Doldurdu!

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, bayram dolayısı ile rezervasyonların rekor kırdığını açıkladı.

Bayram Rezervasyonları Yüzde 80 Doldurdu!

Türkiye yakın gelecekte yeniden tatile girecek. 10 gün olması beklenen Kurban Bayramı tatilinde vatandaşlar adeta otellere ve sahillere akın ederken, bugünden rezervasyonların yüzde 80 oranına ulaştığı açıklanıyor. Kurban Bayramı tatilini iyi değerlendirmek için rezervasyonların erkenden yapıldığını açıklayan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, bu konuda tatile gidecek olan vatandaşların otel tercihlerini yaparken dikkatli davranmasını açıkladı.

Yüzde 80 Doldu!

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Başkanı Başaran Ulusoy, açıklamalarında rezervasyonların yüzde 80 oranına ulaştığını ifade ederek, bu konuda Çeşme, Bodrum, Marmaris, Kuşadası, Didim ve Fethiye, Side, Alanya, Manavgat, Belek ve Kemer bölgelerinin çok fazla tercih edilen yerler olduğunu açıkladı. Bu tatil bölgelerinin fazlası ile tercih edildiğini açıklayan Başkan Ulusoy, Antalya'da yabancı turist açısından da çok fazla yoğunluk olduğunu doğruladı.

Çeşme Bodrum Marmaris Kuşadası Didim ve Fethiye Side Alanya Manavgat Belek ve Kemer tatil kurban bayramı tatili otelleri oteller
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın