Başkan Trump: Putin'e Teşekkür Ediyorum, Bizi Masraftan Kurtardı

ABD Başkanı Donald Trump, Putin tarafından 755 ABD'li diplomatın sınır dışı edilmesinin kendileri için iyi olduğunu açıkladı.

Başkan Trump: Putin'e Teşekkür Ediyorum, Bizi Masraftan Kurtardı

ABD Başkanı Donald Trump, son zamanlarda ilk geldiğinden beridir Putin ile iyi geçinen bir Başkan olarak tanınıyor. Putin ile arasında olan ilişkilerin ise sürekli olarak gündem maddesinde olduğu ve Amerikan kurumları tarafından gizli olarak arka planda araştırıldığı ifade edilerek, bu konuda gerekli olan çalışmaların yapıldığı biliniyor.

Ancak ABD Başkanı Donald Trump, tarafından yapılan açıklamalar iki liderin iyi bir diyalog kurduğunu doğruluyor. Rusya Devlet Başkanı Putin tarafından sınır dışı edilerek işlerine son verilen 755 ABD'li diplomatın masrafından kendilerini ve ABD'yi kurtardığı için Putin'e teşekkür ederek, bunun ABD ekonomisi için önemli olduğunu açıkladı.

Washington Ekonomiyi Zorluyor!

Amerikan ekonomisi dünya için kritik bir rol oynuyor. Dünyanın ekonomisinin yönetildiği para biriminin sahibi olan ve trilyonlarca dolarlık paraya sahip olan Washington'un buna rağmen sürekli sağlık politikalarını değiştirmesi ve güncellemesi gibi adımların atılması ekonomiyi ciddi bir krize sürüklüyor.

ABD Başkanı ABD Başkanı Donald ABD Başkanı Donald Trump washington ekonomi putin
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın