Ankara'da Son Dakika Bomba Paniği, Valilikten JET Hızında Açıklama!

Ankara Valiliği tarafından yaşanan ''bombalı eylemler yapılacak ve şehir kana bulanacak!'' iddialarına karşı harekete geçildi.

Ankara'da Son Dakika Bomba Paniği, Valilikten JET Hızında Açıklama!

Türkiye dünyada en fazla terör örgütü sorunları yaşayan 1. ülke olarak biliniyor. Suriye'den sonra savaş durumunda resmi olarak olmadığı ifade edilen Türkiye'nin yaşadığı terör sorunları ise gerek FETÖ, gerek PKK/PYD, gerek YPG, gerek ise DEAŞ gibi terör örgütleri ile etrafı çevrilmiş hatta içerisinde bile terör örgütleri yer almış durumda. Maalesef bu terör örgütleri dolayısı ile güvenli ve ekonomisi iyi bir ülke haline gelemeyen ve sürekli olarak insanlarının bomba ve terör paniği yaşadığı söz konusu olurken bir de sosyal medya terörü devreye giriyor ve halka daha fazla kin, nefret ve korku salıyor.

Tüm Önlemler Alınmış Durumdadır!

Ankara Valiliği tarafından sosyal medyada bazı mahalle, AVM ve cadde ile park yerlerinin adres ve isimleri verilerek yayınlanan ''bombalı eylemler olacak, teröristler bombalar ile saldıracak ve şehir kana bulanacak!'' gibi iddiaların tamamen asılsız olduğu ve Ankara Valiliği tarafından bununla ilgili ilgili kişiler hakkında soruşturma ve hukuksal adımların hemen yapılacak olduğuna değinildi.

ankara bombalı eylem ihbarı asılsız bombalı eylem ihbarları ankara valiliği anakara valilik
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın