Amerika ve Kuzey Kore Arasında Restleşme!

ABD Başkanı Donald Trump, Kuzey Kore tarafından tehditlerin devam edilmesi durumunda Kuzey Kore'nin çok büyük azap ile karşı karşıya kalacak olduğunu açıkladı.

Amerika ve Kuzey Kore Arasında Restleşme!

Bir süredir aralarında yaşadıkları kritik soğuk savaş dolayısı ile restleşen ABD ve Kuzey Kore son 3 gündür adeta savaş durumuna resmi olarak giriş yaptı. İki ülke arasında yaşanan kritik soğuk savaşın sıcak savaşa dönüşmesinin an meselesi olduğunu attığı tweetler ve kameralar karşısında yaptığı açıklamalar ile dile getiren ABD Başkanı Donald Trump, açıklamalarında Kuzey Kore'nin daha önce hiç görmediği azap ve ateş ile karşı karşıya kalacak olduğunu açıkladı.

Kuzey Kore ve ABD Savaşı Başlayabilir

ABD Başkanı Donald Trump, en son açıklamalarında Kuzey Kore'nin gazap ve ateş ile karşı karşıya kalmasının an meselesi olduğunu açıklayarak, dünyanın en büyük gücünün kendileri olduğunu belirtti. ABD'nin nükleer silahlar ile Kuzey Kore'ye karşı gereken yanıtı verebilecek olduğunu belirten Trump, Kuzey Kore'nin tehditlerini sonlandırmaması durumunda bunun bir gerçek olduğunu da belirtti.

ABD Başkanı ABD Başkanı Donald ABD Başkanı Donald Trump kuzey kore kore
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın