Altın Kelebek Ödül Töreninde Diriliş Ertuğrul'a Büyük Ayıp Ödülü İade Etti

Diriliş Ertuğru dizisi izleyici oylarıyla yılın en iyi dizisi seçildi ama dizinin yapımcısı selamlama konuşması yapmadı.

Altın Kelebek Ödül Töreninde Diriliş Ertuğrul'a Büyük Ayıp Ödülü İade Etti
Altın Kelebek Ödül Töreninde Diriliş Ertuğrul'a Büyük Ayıp Ödülü İade Etti Admin

Bu gece 43. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Diriliş Ertuğrul Dizisi, izleyici oylarıyla diğer bütün ödül törenlerinde olduğu gibi Yılın En İyi Dizisi Ödülü’nü almaya hak kazandı. Ama nedeni anlaşılamadığı gibi izleyenlerin de şaşkınlığıyla ödül töreninde Diriliş Ertuğrul Dizisi Yapımcısı ve Senaristi olarak bizlere ödül veren siz izleyicilerimizi selamlama ve teşekkür konuşması yapmaması garipsendi. Bunun nedeni kısa sürede Sosyal Medya Hesabından Diriliş Ertuğrul Dizisi Yapımcı ve Senaristi Mehmet Bozdağ açıklık getirdi.

Diriliş Ertuğru dizisi izleyici oylarıyla yılın en iyi dizisi seçildi ama dizinin yapımcısı selamlama konuşması yapmadı.

Değerli İzleyicilerimiz; 43. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde Diriliş Ertuğrul Dizisi, izleyici oylarıyla diğer bütün ödül törenlerinde olduğu gibi Yılın En İyi Dizisi Ödülü’nü haklı olarak almıştır.


Yayınlandığı 3 sezon ve 65 haftadır bütün reyting gruplarda birinci olan ve reyting rekorlarını kıran, Türkiye ile birlikte 30’dan fazla ülkede yayınlanan Diriliş Ertuğrul Dizisi bileğinin hakkıyla ve siz değerli izleyicilerimizin oylarıyla haklı bir ödül daha aldı.


Ödül töreni sırasında Diriliş Ertuğrul Dizisi Yapımcısı ve Senaristi olarak bizlere ödül veren siz izleyicilerimizi selamlama ve teşekkür konuşması yapmam engellenmiştir. Her ödül alan kişiye konuşma hakkı verilirken, bizlerin bu hakkımızı kullanmamızın engellenmesini manidar buluyorum. Bu engellenmenin haklı başarımız ve siz izleyicilerimize yapılan bir nezaketsizlik olduğuna inanarak ödül törenini protesto ederek Diriliş Ertuğrul Dizisi Yapımcı ve Senaristi olarak haklı olarak aldığımız ödülü kuliste geri iade ettim.
Ayrıca Programın sunucusu Okan Bayülgen’in özür yerine Türkiye ve dünyada bu kadar ilgi gören ve siz değerli izleyicilerimizin takdirini kazanan dizimizi hiç izlemediğini söyleyerek alaycı bir konuşma yapması ve bundan sonra izleyeceğini belirtmesini de nezaketten uzak bir davranış olarak değerlendiriyorum. Bütün dünyanın farkında olduğu ve konuştuğu bir dizinin yeni farkına varması Bayülgen’in kendi ayıbıdır. Mümkünse dizimizi izlemesin. Kendisinin dizimizden alacağı hiçbir kıymet değeri olamayacağını konuşması bizlere göstermiştir.


Saygılarımla.
Diriliş Ertuğrul Dizisi Yapımcı ve Senaristi Mehmet Bozdağ

Altın Kelebek Diriliş Ertuğrul
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın