AKP 16. Yılını Kutladı

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde 16. yıl kutlaması yapıldı.

AKP 16. Yılını Kutladı

Türkiye'de 15 yıldan beridir iktidarda olan ve sürekli olarak yaşanan sıkıntılara rağmen gücünü koruyan AK Parti bugün Ankara Sincan'da 16. yılını AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde kutladı. Erdoğan özellikle kendisine karşı ve partisine karşı herkesin daha fazla çalışması gerektiğini ima eden sözlerle metal yorgunluğunun kısa süreceğinden emin olduğunu açıkladı.

Erdoğan'dan Uyarı!

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, açıklamalarında özellikle AKP içerisinde olan herhangi bir sorunda derhal gerekli yetkililere iletilmesi ve kendilerine iletilmesini isterken, partinin üstüne yatan kişilerin derhal kapının önüne konacak olduğunu açıkladı. Açıklamaları ile dikkat çeken AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, özellikle partisinin bundan sonraki süreçte daha fazla başarılı olacağına inandığını ve birlikte daha iyi ve daha yeni bir Türkiye için çabalayacak olduklarını açıkladı.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ak parti 16. yıl
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın