Adanalı Genç İncirlik Üssüne Nasıl Girdi?

Adana’da yer alan İncirlik Üssü’nü ziyaret etmiş olan ünlü oyunculardan Ray Allen ile birlikte Scarlett Johansson ve Chris Evans’la çektirmiş bulunduğu fotoğrafları sosyal medyada paylaşmış olan kimliği meçhul Adanalının, bir tane arkadaşının refakati ile sıkı güvenlik önleminin yer aldığı alana girmeyi başardığı, ziyaretçi defteri içinde de isminin kayıtlı bulunduğu belirlendi. Fakat bu kişinin ismi ise açıklanmadı.

Adanalı Genç İncirlik Üssüne Nasıl Girdi?

Adana’da yer alan İncirlik Üssü’nü ziyaret etmiş olan ünlü oyunculardan Ray Allen ile birlikte Scarlett Johansson ve Chris Evans’la çektirmiş bulunduğu fotoğrafları sosyal medyada paylaşmış olan kimliği meçhul Adanalının, bir  tane arkadaşının refakati ile sıkı güvenlik önleminin yer aldığı alana girmeyi başardığı, ziyaretçi defteri içinde de isminin kayıtlı bulunduğu belirlendi. Fakat bu kişinin ismi ise açıklanmadı.

Geçen 6 Aralık’ta ABD askerleri ile ailelerine eğlence ve bakım hizmetleri sunan bir kuruluş olan United Service Organizations Inc.’in (USO Show) yaptığı etkinlik kapsamında ’Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’ filminin 2 yıldızı olan Chris Evans ve Scarlett Johansson’ın da aralarında bulunduğu oyuncular, Adana’daki İncirlik Üssü’nü ziyaret etti. Etkinlik kapsamında sahneye çıkan ünlüler, askerlerin sorularını da yanıtlayarak onlarla sohbet etti. Ünlü oyuncular sosyal medya hesaplarında ziyaret sırasında askerler ile birlikte çektirdikleri fotoğrafları paylaştı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Aynı günün akşamı sosyal paylaşım sitesi Ekşi Sözlük’teki bir kullanıcı da adresine, ünlü oyuncularla çektirdiği fotoğrafları, zorlu bir şekilde yüksek güvenlikli üsse girdiğini anlatarak yükledi. Törenin yapıldığı alanda bulunduğu öne sürülen ABD Genelkurmay Başkanı Orgeneral Joseph Dunford’un da olmasına rağmen, sivil bir kişinin güvenlikli alana nasıl girdiği tartışma konusu oldu. Bunun üzerine soruşturma başlatan Adana polisi, kimliği meçhul Adanalı’nın, İncirlik Üssü’ne giriş-çıkış hakkı bulunan bir arkadaşının refakati ile girmeyi başardığını belirledi. Üs nizamiyesi kapısındaki nöbetçi amirliğinde bulunan ziyaretçi defterine kayıt yaptırarak içeri giren bu kişi, ayrıca Ekşi Sözlük’te paylaştığı fotoğrafları da sildi.

adana incirlik üssü ekşi sozlük
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın