ABD ve Katar Anlaştı!

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) ve Katar Savunma Bakanlığı, tarafından yapılan açıklamada anlaşma sağlandığı açıklandı

ABD ve Katar Anlaştı!

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) ve Katar Savunma Bakanlığı, tarafından yapılan resmi açıklamada Katar ve ABD tarafından ortak olarak 2 ABD savaş gemisi ile birlikte tatbikat yapılacak olduğu, bununla birlikte Katar tarafının askeri gücünün daha fazla artması için 12 milyar dolarlık bir F-15 savaş uçağı alımı yapıldığı ve buna uygun olarak yeni bir anlaşma imzalandığı açıklandı. ABD tarafından ülkeye demokrasi getirilecek olduğu iddia edilirken, bugün itibari ile yapılan son anlaşma ile birlikte darbe girişimi veya demokrasi getirilmesi gibi bir durumun da söz konusu olmayacağı anlaşıldı.

Trump Borçlarını Ödetiyor!

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) ve Katar Savunma Bakanlığı, arasında yapılacak olan ortak tatbikat ve anlaşma ile birlikte ABD dışarıya olan tüm borçlarını kısa vadede olmasa bile orta vadede kapatmayı ve daha fazla düşürmeyi hedefliyor. Düşürülmesi gereken dış borcu çalışarak değil, daha kolay yoldan ve savaş ile birlikte ödeten ve gözdağı vererek savaş ürünleri satan ABD, bu sayede kendi ülkesine güç katarken, diğer ülkelerin ise savunma ve benzeri alanlarda ilerlemelerini sağlıyor.

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) ABD Savunma ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon) ve Katar Savunma Bakanlığı katar f-15 alımı tatbikat
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın