ABD Başkanı Donald Trump ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 20 Dakika Görüşecek

ABD Başkanı Donald Trump ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, arasında yapılacak görüşmenin süresi şaka gibi açıklandı.

ABD Başkanı Donald Trump ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 20 Dakika Görüşecek

Türkiye'nin isteği ve talebi üzerine özellikle son zamanlarda Amerika ile görüşme talebi dile getirilmişti. Ancak Başkan Trump'ın yoğunluğu ve tüm dünya için ani çalışmalara başlamasından ötürü görüşme bir süre ertelenmek zorunda kalmıştı. Bugün ise Beyaz Saray tarafından yayınlanan son mesajda ABD Başkanı Donald Trump ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasında yapılacak olan görüşmenin saat 19.40 gibi başlayacak 20.00 gibi bitecek olduğu açıklandı.

Erdoğan İle Dalga Mı Geçtiler?

ABD Başkanı Donald Trump ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, arasında 20 dakikalık görüşmenin şaka gibi olduğunu ifade eden dünyanın bir çok yerinden insanlar bunun Erdoğan ile dalga geçmek olduğunu ifade etti ve bir çok grup desteklerken, bir çok grup ise tepki gösterdi. Erdoğan ile Trump arasında yapılacak olan 20 dakikalık görüşmenin hiçbir konuyu görüşemeden tanışma aşamasının ardından sona erecek olduğu iddia ediliyor. Bugüne kadar Obama ile yaptığı görüşmelerinde uzun süreler konuşma hakkı tanınan Erdoğan, şimdilerde Trump ile görüşemeyecek gibi görünüyor. Yaşanan bu skandal durumun gerçekten 20 dakika sürmesi durumunda Erdoğan'ı sinirlendirebilecek olduğu ve Türkiye'ye dönmesi ile birlikte buna tepki gösterebilecek olduğu belirtiliyor.

ABD Başkanı Donald Trump ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ABD Başkanı ABD Başkanı Donald Trump ABD Başkanı Donald Trump ve Cumhurbaşkanı görüşme
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın