Yunanistan Ekonomisi Daha Fazla Sıkılacak

Yunanistan ile ilgili olarak alınan kararlar kapsamında yeni ekonomik kemer sıkma planları uygulanacak.

Yunanistan Ekonomisi Daha Fazla Sıkılacak

Tüm dünyanın dikkatle izlediği ve Türkiye ile son dönemde bir soğuk savaş durumunda olan Yunanistan Ege Denizi, ve çevresinde Türkiye ile çatışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Her geçen dakika sular daha fazla ısınırken, sağlıklı bir iletişim kurulamaması ve Erdoğan başta olmak üzere diğer Yunan liderlerin sadece FETÖ konusundan ötürü bu kadar büyük sıkıntılar yaşamasına dünyadan da tepkiler gelmekte.

FETÖ olaylarından dolayı arası bozulan iki ülkenin arasının bozulmasına neden olanlar olarak siyasiler gösterilirken, sağlıklı iletişim kurulmaması, darbeci olarak iddia edilen rütbeli askerlerin Yunan Yargılama Makamları tarafından iade edilmemesinden ötürü sorunlar olduğu bilinirken, komşu bu sene içerisinde daha fazla kemer sıkma politikası uygulayacak.

Vatandaşına Değer Veren Ülke.

Yunanistan ekonomik olarak batık olmasına rağmen vatandaşlarına değer vermeyi bir an olsun geri plana atamıyor, atmıyor, zira ülkede et fiyatları Türkiye'ye oranla 3 kat daha ucuz seviyede olurken, aynı şekilde benzin ve diğer yakıtların fiyatlarının da dünya ortalamasında olduğu, Türkiye'ye oranla çok iyi durumda olduğu ifade ediliyor. Bu sene içerisinde biraz daha vergileri yükseltecek olan ülke, hemen ardından emekli yaşı konusunda da daha ileri yaşlara yönelik kararlar almaya başlayacak.

yunan yunanistan yunanistan ekonomisi yunan kemer sıkma kemer sıkma politikaları
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın