Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: Mali Yapıları Düzeldi!

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli bugün KOSGEB kredileri, istihdam ve TMSF ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli: Mali Yapıları Düzeldi!

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli tarafından yapılan açıklamalarda Türkiye'de son dönemde FETÖ dolayısı ile hükümet tarafından kendi üzerine alınan ve TMSF'ye devri sağlanan 800+ şirketin söz konusu olduğunu ve bu konuda FETÖ ile ilişkili olan şirketlerin her geçen gün FETÖ'dan yani sahiplerinden alınarak TMSF bünyesine alındığını ifade ederek bünyesinde olan her bir şirketin daha iyi ve daha düzgün yönetilmesi sayesinde sorunsuz bir yapının söz konusu olduğunun altını çizdi.

Daha Düzgün Yönetiliyorlar!

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli açıklamalarında bu şirketin daha düzgün yönetilmesi sayesinde cirolarının 30 milyar lira ve civarında olduğunu aktif olan büyüklüklerin ise 48 milyar lira civarında olduğunun altını çizdi. Bu şirketlerin satışlarına yönelik her daim adımların atıldığının da altını çizen Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli bu konuda yeni yönetimler ve üst düzey yöneticiler sayesinde şirketlerin daha iyi planlar yaparak daha karlı ve daha iyi bir yola girdiklerini, eski durumlarına oranla yeni mali, istihdam ve çalışma sürelerinde çok daha iyi avantajların söz konusu olduğuna değindi. İşçilerin özellikle yeni yönetim ile beraber TMSF tarafından çalışma saatlerinde yapılan düzenlemeler sayesinde daha az çalıştıklarından ötürü daha fazla memnun oldukları gözlemlenmekte.

Başbakan Başbakan Yardımcısı Başbakan Yardımcısı Nurettin Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli tmsf açıklaması tmsf açıklaması
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın