Rusya, Amerika'yı Uyardı!

Rusya Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Vassily Nebenzia, tarafından ABD tarafı hakkında açıklama yapıldı.

Rusya, Amerika'yı Uyardı!

Rusya Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Vassily Nebenzia, tarafından yapılan açıklamada ABD tarafından İran ile aralarında olan nükleer anlaşma konusunda geri adım atılmaması ve bu anlaşma uyarınca dikkatli bir şekilde hareket edilmesi gerektiğini açıkladı. Yapılan açıklamada özellikle nükleer silahların risk barındırdığı ve bu anlaşmanın ABD ve dünya için önemli bir anlaşma olduğu açıklandı.

ABD DİKKATLE İZLİYOR!

Rusya Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Vassily Nebenzia tarafından yapılan açıklama bir yana Hasan Ruhani tarafından yapılan açıklamalar ve İran uydular ve ajanlar aracılığı ile zaten sürekli olarak ABD tarafından izleniyor. ABD özellikle İRAN'da yaşanan kritik siyasi olaylar ile din ve nükleer sorunlarını yakından siyasi olarak gözlüyor ve bunlara karşı yeni önlemler alıyor.

Rusya Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Vassily Nebenzia, açıklamalarının ise ABD tarafından dikkate alınmayacak olduğu tahmin ediliyor.

Rusya Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Rusya Birleşmiş Milletler (BM) Daimi Temsilcisi Vassily Nebenzia ABD Rusya abd ve rusya
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın