Kuzey Kore: Hedefimiz Guam Adası!

Kuzey Kore son dakika gelişmesi olarak paylaştığı açıklamalarında ''hedefimiz bir ABD toprağı olan Guam Adası'' açıklamasında bulundu.

Kuzey Kore: Hedefimiz Guam Adası!

Kuzey Kore resmi devlet haber ajansı tarafından paylaşılan açıklamada Guam Adasını vurmaya hazırlandıkları ve bu adada bulunan ABD Hava Üssü bölgesinin vurulabilecek olduğunu açıkladı. Bununla ilgili uzun ve orta menzilli füzeler ile çalışmalar yaptıklarını açıklayan Kuzey Kore, hedeflerinin ABD'nin bir toprağı olan Guam Adası yakınlarını ve askeri bölgelerini vurmak olduğunu açıklayarak, bununla ilgili gerekli adımları atacak olduklarını açıkladı.

Guam Adası Yönetimi: Bu Cennetin Tadını Çıkarın Kuzey Kore Vuramaz!

Kuzey Kore tarafından yayınlanan tehdit mesajlarından hemen sonra Guam Adası yönetimi tarafından yapılan açıklamada Washington ile bu konu ve diğer güvenlik konularında yakından ilişki ve temas içerisinde olduklarını, Guam Adası ve çevresinin vurulmasının hele Kuzey Kore tarafından vurulmasının imkansız olduğunu açıkladı.

Adaya gelecek olan turistler ve vatandaşların yanında ada içerisinde olanların cennetin tadını çıkarmalarını isteyen yönetim, vatandaşların güven altında olduğunu açıkladı.

Kuzey Kore Kuzey Kore guam adası guam adası guam
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın