Kim Jong'un Karısı Gizemli Bir Şekilde Kayboldu

Kuzey Korenin lideri olan Kim Jong-un’un karısı gizemli bir biçimde ortadan kaybolduktan tam 9 ay sonra geriye döndü. 9 ay süresince hiçbir yerde görüntülenmemiş olan Ri Sol-ju’nun bu süre içerisinde bir bebek dünyaya getirmiş olma ihtimalinin üstünde durulmakta.
Kim Jong'un Karısı Gizemli Bir Şekilde Kayboldu

Kuzey Korenin lideri  olan Kim Jong-un’un karısı gizemli bir biçimde ortadan kaybolduktan tam 9 ay sonra geriye döndü. 9 ay süresince hiçbir yerde görüntülenmemiş olan Ri Sol-ju’nun bu süre içerisinde bir bebek dünyaya getirmiş olma ihtimalinin üstünde durulmakta.

Ri Sol-ju yaklaşık 9 ay sonra ilk kez görüntülendi.  Kuzey Koreliler gizemli bir şekilde ortadan kaybolan hiçbir yerde görüntülenmeyen Kim Jong-un karısı için endişeleniyordu.  Ri Sol-ju kayıp olduğu süre içinde Kim Jong-un ile ayrılmış olabileceği konuşuluyordu. Ancak Kuzey Kore lideriyle yan yana Kore Savunma ve Hava Gücü tarafından yapılan hava savaş tatbikatı sırasında görüntülenen . Ri Sol-ju’nun şimdi kayıp süre içinde hamile olduğu iddiası güçlendi.  Kore Merkez haber Ajansı Kim Jong-un ile yarışı izleyen kadının karısı olduğunu belirtse de Kim Jong-un’un daha önce kendi ailesinden kişileri infaz etmesinden dolayı söz konusu kadının Ri Sol-ju’ya benzeyen başka biri olma ihtimali de  gündemde… Ri Sol-ju aslında eski bir şarkıcı. Kim Jong-un ilk kez Temmuz 2012’de Ri Sol-ju ile birlikte halkın karşısına çıkmıştı.  

 kuzey kore kim jong ri sol-ju
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Son Dakika Bomba Paniği, Valilikten JET Hızında Açıklama!
Ankara'da Son Dakika Bomba Paniği, Valilikten JET Hızında Açıklama!
Apple Garanti Hakkında Açıklama Yapmaya Hazırlanıyor!
Apple Garanti Hakkında Açıklama Yapmaya Hazırlanıyor!
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi