Kim Jong'un Karısı Gizemli Bir Şekilde Kayboldu

Kuzey Korenin lideri olan Kim Jong-un’un karısı gizemli bir biçimde ortadan kaybolduktan tam 9 ay sonra geriye döndü. 9 ay süresince hiçbir yerde görüntülenmemiş olan Ri Sol-ju’nun bu süre içerisinde bir bebek dünyaya getirmiş olma ihtimalinin üstünde durulmakta.
Kim Jong'un Karısı Gizemli Bir Şekilde Kayboldu

Kuzey Korenin lideri  olan Kim Jong-un’un karısı gizemli bir biçimde ortadan kaybolduktan tam 9 ay sonra geriye döndü. 9 ay süresince hiçbir yerde görüntülenmemiş olan Ri Sol-ju’nun bu süre içerisinde bir bebek dünyaya getirmiş olma ihtimalinin üstünde durulmakta.

Ri Sol-ju yaklaşık 9 ay sonra ilk kez görüntülendi.  Kuzey Koreliler gizemli bir şekilde ortadan kaybolan hiçbir yerde görüntülenmeyen Kim Jong-un karısı için endişeleniyordu.  Ri Sol-ju kayıp olduğu süre içinde Kim Jong-un ile ayrılmış olabileceği konuşuluyordu. Ancak Kuzey Kore lideriyle yan yana Kore Savunma ve Hava Gücü tarafından yapılan hava savaş tatbikatı sırasında görüntülenen . Ri Sol-ju’nun şimdi kayıp süre içinde hamile olduğu iddiası güçlendi.  Kore Merkez haber Ajansı Kim Jong-un ile yarışı izleyen kadının karısı olduğunu belirtse de Kim Jong-un’un daha önce kendi ailesinden kişileri infaz etmesinden dolayı söz konusu kadının Ri Sol-ju’ya benzeyen başka biri olma ihtimali de  gündemde… Ri Sol-ju aslında eski bir şarkıcı. Kim Jong-un ilk kez Temmuz 2012’de Ri Sol-ju ile birlikte halkın karşısına çıkmıştı.  

 kuzey kore kim jong ri sol-ju
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Reina Saldırganı Esenyurtta Yakalandı
Reina Saldırganı Esenyurtta Yakalandı
Burak Özçivit Sözü Verdi
Burak Özçivit Sözü Verdi
instagram takipçi hilesi instagram takipçi instagram beğeni hilesi