ABD Başkanı Donald Trump: Hedefe Kilitlendi, Atışa Hazır, Askeri Seçenekler Gündemde!

ABD Başkanı Donald Trump, Twitter hesabından Kuzey Kore ile ilgili yeni açıklama yaptı.

ABD Başkanı Donald Trump: Hedefe Kilitlendi, Atışa Hazır, Askeri Seçenekler Gündemde!

Dünyanın diken üstünde olduğu Kuzey Kore ve Amerika Birleşik Devletleri savaşı yakın zamanda başlatacak olduğu iddiaları söz konusu olurken, ABD Başkanı Donald Trump tarafından Twitter hesabından yaptığı açıklamasında Kuzey Kore Başkanı Kim tarafından bir an önce geri adım atılmaması durumunda kendilerinin atışa hazır olduklarını ve hedefe kilitli olduklarını, bununla beraber askeri sevkiyatın ve çözümlerin aynı şekilde ön planda tutulduğunu açıkladı.

Savunma Bakanı Mattis, ise gazeteciler tarafından sorulan ''nükleer bir savaşta kaç kişi ölür?'' sorusua ''bu bir yıkım ve felaket olur!'' diyerek bu soruyu cevaplayamayacak olduğunu açıkladı.

Kuzey Kore Liderini Öldürmek Gündemde Ancak...

Kuzey Kore lideri Kim'i öldürmek ABD ve Güney Kore'nin gündeminde olmasına rağmen ülkenin anayasal olarak gelecek diğer liderinin de Kim'den daha iyi olması beklenmiyor. Bu ay içerisinde yaşanacak olan gelişmelerin ABD ve Kuzey Kore için olduğu kadar tüm dünya için büyük bir gelişme olduğu, ve yıllar sonra son derece güçlü nükleer bombaların adeta dünyayı yerinden oynatacak olduğu tahmin ediliyor.

ABD Başkanı ABD Başkanı Donald Trump kuzey kore hakkında başkan trump açıklamaları trump kuzey kore nükleer bomba
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın