2007 de Jeremy Harper Günde Yaklaşık 16 Saat Süreyle Sözlü Olarak 1 den 1 Milyona Kaç Günde Sayarak Guinness Dünya Rekorlarına Girmiştir?

2007 de Jeremy Harper Günde Yaklaşık 16 Saat Süreyle Sözlü Olarak 1 den 1 Milyona Kaç Günde Sayarak Guinness Dünya Rekorlarına Girmiştir? Sorunun Cevabı Nedir? Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan 2007 de Jeremy Harper Günde Yaklaşık 16 Saat Süreyle Sözlü Olarak 1 den 1 Milyona Kaç Günde Sayarak Guinness Dünya Rekorlarına Girmiştir? cevabı haberimizin detayında

2007 de Jeremy Harper Günde Yaklaşık 16 Saat Süreyle Sözlü Olarak 1 den 1 Milyona Kaç Günde Sayarak Guinness Dünya Rekorlarına Girmiştir?

11 Şubat 2017 Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasında yarışmacıya 2007 de Jeremy Harper Günde Yaklaşık 16 Saat Süreyle Sözlü Olarak 1 den 1 Milyona Kaç Günde Sayarak Guinness Dünya Rekorlarına Girmiştir? soruldu sorunun şıkları olarak ise
A- 29
B- 49
C- 69
D- 89
Şıkları verildi ve yarışmacının doğru şıkkı bulması istendi
Doğru Cevap Cevabı Öğrenmek İçin Tıklayın 


Eğer sorunun cevabını biliyorsanız veya bir tahmininiz var ise yorum kısmından yazabilirsiniz.
Yarışma soruları sitemizde bilgi amaçlı paylaşılmaktadır. Atv ekranlarının sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster? adlı programında sorulan soruları her hafta sizler ile paylaşarak Genel Kültür alanında faydalı bilgiler edinmenizi sağlıyoruz. 
Kim Milyoner Olmak İster?
Dünyanın en çok seyredilen ve kazandıran yarışma programı Atv ekranlarında devam ediyor!
Yarışmada toplam 12 soru yer alıyor. Bu on iki soruyu yanıtlamak için size 4 joker hakkı sunuluyor. Ayrıca 2 barajınız var. Baraj sorularını doğru yanıtladığınızda o ana kadar kazandığınız ödül her halukarda sizin oluyor.

  1. soruyu da doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tam 1 Milyon TL.


Milyoner olmak için son kararınızı vermeye hazır mısınız?

Kim Milyoner Olmak İster
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın