NASA'dan Beklenmeyen Son Dakika Açıklaması: Dünyanın Yakınından Bir Dev Geçecek!

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), tarafından ani olarak yayınlanan son açıklama gezegenin özellikle bilim sevdalılarını heyecanlandırdı.

NASA'dan Beklenmeyen Son Dakika Açıklaması: Dünyanın Yakınından Bir Dev Geçecek!

Son yıllarda göktaşları ile ilgili olarak sürekli araştırmalarını daha da fazla arttıran ve bununla da sınırlı kalmayan Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), son açıklamasında insanların herhangi bir şekilde bugüne kadar açıklanamayan göktaşlarında olduğu gibi 19 Nisan'da da dünyanın 1.7 KM ötesinden bir göktaşının dünyayı teğet geçecek olduğunu açıkladı.

Dünya Bir Kez Daha Kurtuldu

Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA), açıklamasında bu göktaşının 630 ila 1.4 KM büyüklüğünde olduğunu tahmin ettiklerini ancak en net görüntülerin görüntüleme araçları tarafından büyük bir hızla gelen göktaşının dünyanın yakınından geçtiği an çekilecek olduğunu belli etti. Özellikle geçmişte dünyaya çarpan göktaşlarının dünyaya suyu getirdiği tahmin edilirken dönem dönemde insanların olmasa bile bazı canlı türlerinin çarpan göktaşları dolayısı ile dünyanın yeryüzünden kısa zaman dilimleri içerisinde yaşanan kıtlık, güneş ışıklarının gelmemesi, radyasyon miktarının rekorlar kırması dolayısı ile yaşamlarını kaybettikleri iddia ediliyor. Tabii bugüne kadar dünyaya en azından 100 yıllık zaman dilimi içerisinde çarpan büyük bir göktaşı olmadığından ötürü bir göktaşı çarpması durumunda neler olacağını bilemiyoruz.

nasa teknoloji nasdaq Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Amerikan Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi amerika
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın