Serge Aurier Hapis Cezasına Çarpttırıldı !

PSG takımının yıldız oyuncularından Serge Aurier bir polis memuruna saldırı düzenlemesi nedeniyle hapis cezası aldı.
Serge Aurier Hapis Cezasına Çarpttırıldı !

Serge Aurier, bir polis memuruna saldırdığı gerekçesiyle yargılandığı davada hapis cezası aldı. Ceza kamu hizmetine çevrilecek.

PSG'nin bek oyuncusu Serge Aurier, iki aylık hapis cezasına çarptırıldı.

Saha dışındaki problemli duruşuyla ün yapan Aurier, Mayıs ayında aracıyla seyir halindeyken kendisini durduran ve alkol testine sokmak isteyen bir polis memuruna saldırdığı gerekçesiyle açılan davada yargılanıyordu. Dava bugün itibariyle sonuçlandı.

Hakim, 23 yaşındaki futbolcuya iki ay hapis cezası verdi. Fransa vatandaşlığına da sahip olan Fildişi Sahilli Aurier'in cezası zorunlu kamu hizmetine dönüştürülecek ve oyuncu böylelikle hapis yatmaktan kurtulacak.

Aurier, konuyla ilgili Haziran ayında yaptığı açıklamada polislerin kendisine saldırdığını iddia etmişti. PSG'nin sağ bek oyuncusunun cezaya itiraz etmesi bekleniyor.loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok