Çolak'tan Bruma'ya Övgüler

Ünlü genç yıldız Emre Çolak, eski takım arkadaşı Bruma için övgü dolu sözler sarfetti.

Çolak'tan Bruma'ya Övgüler

Galatasaray'ın eski oyuncusu Emre Çolak, sezona fırtına gibi giren Bruma'ya övgüler yağdırdı.

Sezon başında İspanya'ya transferiyle futbol dünyasını şaşırtan Emre Çolak yeni takımı Deportivo ve İspanya'daki futbol yaşantısını Radyospor'a anlattı.

Bu seneyi mavi-beyazlı formayla geçiren Emre Çolak sözlerinden satırbaşları şöyle:

"YAKINDA İSPANYOLCA KONUŞACAĞIM"

"Her geçen maç oynadıkça daha iyi oluyorum. Dil sorunumu çözmek için antremanlardan sonra özel bir hocayla çalışıyorum. İnşallah en yakın zamanda maç sonralarında İspanyolca konuşmaya başlayacağım."

"TARAFTARLAR DAHA FUTBOL ODAKLI"

"Türkiye’ye göre burası daha disiplinli, taraftarlar futbola çok daha konsantreler. Burada çok mutluyum. Keşke daha önce fırsatım olsaydı da gelseydim diyorum. Futbol için en güzel yaşlarımdayım. Bu sezonu çok iyi geçirmeyi umut ediyorum."

"BENİM İÇİN TÜRKİYE FORMASI GİYİYORLAR"

"Deportivo taraftarlarının bana ilgisi çok büyük. Kendi içlerinden olan birisi gibi görüyorlar beni. Tarihten gelen bir durumla ilgili burada Türkleri çok seviyorlar. Maçlarda Türk bayrakları açıyorlar, benim ismimin olduğu Türk milli takımı forması giyiyorlar. Çok mutlu oluyor, gururlanıyorum."

"BRUMA'NIN PERFORMANSINA ŞAŞIRIYORUM"

"Derbiyi izleme olanağım olmadı. Deplasmana gidiyorduk. Özetlerden izledim. Gel-gitli güzel bir maç olmuş. Bruma, Türkiye’ye gelmeden önce benimle konuştu. Galatasaray’daki performansına şaşırıyorum. Artık ne yiyip içmişse yaramış Bruma’ya. Çok etkili oynuyor."

Emre'nin de sahada olması beklenen maçta, Deportivo bu hafta Sporting Gijon'u konukedecek.

Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın