Yılmaz Erdoğan İkinci Kez Baba Oluyor

Geçtiğimiz günlerde Köyceğiz’e yerleşen Yılmaz Erdoğan’ın ardından Belçim Erdoğan’ın da Londra’ya yerleşeceğinin konuşulduğu dönemde ayrılacakları iddaaları ortaya atılan çift dün yapılan Yılmaz ERDOĞAN’ın son filmi Ekşi Elmalar’ın galasına el ele gelerek bir bakıma ayrılık iddaalarını da yalanlamış oldular.

Yılmaz Erdoğan İkinci Kez Baba Oluyor

 Ancak galada çiftle ilgili sürpriz bir gelişmede  yaşandı. Çiftin söylentilerin aksine ayrılmayı değil ikinci bir bebek düşüncelerinin olduğu hatta bebeğe isim belirledikleri bile  ortaya çıktı.

Galaya oğulları Rodin’le gelen Belçim Erdoğan işleri gereği sık sık Londra’ya gittiğini kesinlikle ayrılmak gibi bir düşüncelerinin olmadığını ancak kışın gelemesiyle birlikte işlerin yoğunluğunun artacağını söyledi. Dolayısıyla artık Londra’ya daha seyrek gideceğini belirtti. Magazin gazetecilerinin çiftin çocukları  Rodin’e sordukları kardeş istiyor musun sorusuna evet bir erkek kardeşim olsun istiyorum adı Kerim olacak demesi gazetecilere de çocuktan al haberi dedirti.Bunun üzerine cevap veren Belçim Erdoğan evet bu konuyu Rodin’le oturup konuşuyoruz ancak bunu burada sizlerle paylaşması doğrusu beni çok şaşırttı dedi.

Galanın ardından Bebek Kuliste gerçekleştirilen after partiye el ele gelen çift dedikodulara da son noktayı koymuş oldu. Ayrılacaklarının aksine çiftin ikinci bir çocuğu istedikleri ve adının bile belli olduğu ortaya çıkmış oldu.Bundan sonrasında Köyceğiz de doğal bir yaşama adamış Yılmaz ERDOĞAN’ın hangi sıklıkta Köyceğiz’e gideceği merak edilirken ikilinin ne zaman ikinci bebek haberini alacağı da merak konusu oldu.

belçim bilgin yılmaz erdoğan yılmaz erdoğan boşanıyor mu
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın