Vatanım Sensin Atatürk'ü Kim Canlandıracak

Vatanım Sensin'in 3. bölümünde yer alan Atatürk ile ilgili sahne izleyicilerden tam not almıştı.

Vatanım Sensin Atatürk'ü Kim Canlandıracak

Vatanım Sensin'in 3. bölümünde yer alan Atatürk ile ilgili sahne izleyicilerden tam not almıştı. O bölüm reytinglerde ilk sırada gelmişti Bunu gören yapımcılar Atatürk karakterini diziye katmaya karar verdiler. Henüz tam ayrıntılıları belli dğeil ancak Atatürk karakterinin ileriki bölümlerde diziye katılması büyük ihtimal.

Dizi'nin Atatürk ile ilgili sahnesinde Atatürk'ten 16 Mayıs'ta İstanbul'dan ayrılan ve Anadolu direnişindeki önemli bir isim olarak bahsedilmişti. Şimdi ise dizi hayranları Atatürk'ün hangi bölümlerde dizide yer alacağını merakla bekliyor.

atanım Sensin dizisine Atatürk geliyor: Vatanım Sensin'de Atatürk'ü kim canlandıracak. Vatanım Sensin dizisinde Atatürk sürprizi. Vatanım Sensin'de Atatürk hangi bölümlerde ekranlara gelecek. Vatanım Sensin'de Atatürk rolünü canlandıracak isim belli oldu mu. 
 
Her perşembe saat 20:00'da Kanal D ekranlarında yayınlanan "Vatanım Sensin" dizisinde sürpriz bir değişikliğe gidiliyor...
 
Yapımcılığını O3 Medya’nın yaptığı ve her perşembe saat 20:00’da Kanal D ekranlarında yayınlanan “Vatanım Sensin” dizisinde sürpriz bir değişikliğe gidiliyor.
 
VATANIM SENSİN'DE ATATÜRK ROLÜNÜ KİM OYNAYACAK?
 
Başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in yer aldığı dizinin 3. bölümünde 10 Kasım’a özel çekilen ‘Atatürk’ sahnesi izleyiciden tam not almış ve dizi reytinglerde büyük başarı elde etmişti. Bunu gören yapımcılar, ‘Atatürk’ karakterini diziye dahil etme kararı aldı.
 
Dizideki Atatürk rolünü kimin oynayacağını ise henüz belli değil.
 
VATANIM SENSİN 5.SON BÖLÜM ÖZETİ 
Vatanım Sensin 5. Bölümde; Kendisini zor durumda hisseden Azize, Tevfik'ten yardım ister! Cevdet'in kendisini aldattığını zanneden Azize'nin bir kez daha dünyası başına yıkılır. Cevdet ise aslında silahların peşinde olduğunu açıklayamaz ve zaman kaybetmeden Eftelya'nın evinde bulduğu haritanın peşine düşer. Silahların izini yalnız sürmek zorunda olan Cevdet beklenmedik bir gelişme ile karşı karşıyadır; Vasili onu bu göreve Leon ile birlikte gönderir.
 
VATANIM SENSİN 1 ARALIK PERŞEMBE 6. BÖLÜM NELER OLACAK?
 
Kanal D ekranında yayınlanan Vatanım Sensin  6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamı ekrana gelen Vatanım Sensin 6. yeni bölüm fragmanında Cevdet hain bir pusuya denk geliyor. Pusu'dan zor da olsa kurtulmayı başaran Cevdet silahların yerini öğrenebilecek mi? Tevfik fırsatı hemen değerlendirecek ve Azize'ye yalan söyleyecektir. 

Vatanım Sensin Vatanım Sensin Atatürk Vatanım Sensin Atatürk Rolü Atatürk'ü Kim Canlandıracak
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın