Ünlü Oyuncu Zeynep Beşerlerden Sokak Çocuklarına Şok Çıkış

Zeynep Beşerler, 2013 yılında hayatını iş adamı Emir İşgören’le birleştirmişti. Şimdilerde çocuk bekleyen çiftin önünü geçtiğimiz gün sokak çocukları kesti.

Ünlü Oyuncu Zeynep Beşerlerden Sokak Çocuklarına Şok Çıkış
Ünlü Oyuncu Zeynep Beşerlerden Sokak Çocuklarına Şok Çıkış Hasan Kafkas

Kenan İmirzalıoğlu ile uzun süren bir ilişki yaşayarak gündeme gelen ve ilerleyen süreçte hayatına oyunculuk yaparak devam eden Zeynep Beşerler, 2013 yılında hayatını iş adamı Emir İşgören’le birleştirmişti. Şimdilerde çocuk bekleyen çiftin önünü geçtiğimiz gün sokak çocukları kesti.

Emir İşgören: “Cebinizde Balya İle Geziyorsunuz”

Geçtiğimiz akşam Arnavutköy Balıkçısı’nda yemek yiyen Zeynep Beşerler ve Emir İşgören çiftinin mekan çıkışında önünü sokak çocukları kesti. Bir anda çifti tedirgin eden çocuklara Emir İşgören sert çıkıştı. İşgören, “Geçen sefer de aynısını yaptınız. Cebinde balyayla geziyorsun. Bir de para istiyorsun" şeklindeki ifadeleri ile sokak çocukarına sert çıktı.

Aslına bakarsanız sokak çocukları ile ünlüler arasındaki bu diyaloglar yeni sayılmaz. Daha önce pek çok ünlünün sokak çocukları ile bu şekilde girdikleri diyaloglara rastlayabilirsiniz. Zeynep Beşerler ve eşi de bu durumdan oldukça muzdarip olacak ki, bu şekilde sert bir çıkış yaparak, deyim yerindeyse isyan etmişler.

Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın