Ünal Yeter’e Gözaltı

1977 Samsun doğumlu olan Ünal Yeter’e gözaltı kararı alındı.

Ünal Yeter’e Gözaltı

1977 Samsun doğumlu olan Ünal Yeter’e gözaltı kararı alındı.

Başladığı bir işte devamlı olarak kalmayı başaramayan faydasız tiplerden, sürekli yeni iş arayışlarına giren Ünal Yeter gözaltına alındı. En son yapmaya başladığı iş Reşit Paşa semt pazarında organik elma tezgâhı açmak oldu. Satış yaptığı bir müşterisinin aldığı elmalardan kurtlu çıkanlar olması sebebiyle zabıtaya şikâyette bulundu. Zabıta şikâyet üzerine Ünal Yeter’in (Mesut Altınsoy karakteri) tezgâhına giderek ruhsat göstermesini istedi. Ürünlerinin organik olduğunu anlatmak isteyen Yeter’e zabıtalar inanmadı.

Tezgâhına el koyulan Yeter gözaltına alındı. Bu sırada olaya tanıklık eden mahalle sakinleri merak içerisinde açıklama bekledi. Yapılan açıklamada olayın aslında dizi seti için çekildiği ve Yeter’in ise senaryo gereği gözaltına alındığıydı. Faydasız tip olarak görülen Mesut karakterini oynayan Yeter konu ile ilgili vatandaşlara açıklamada bulundu. Açıklamasında olayı canlandırırken zorlandığını belirterek pazarcıların işlerinin zorluğuna da değinmiş oldu. 

Kalabalık ailelerin başına gelebilecek olayları sıcak ve samimi dille ortaya koyan Altınsoylar dizisi genel yayın yönetmeni bir zamanların İkinci Bahar dizisinin de yönetmenliğini yapmış olan Türkan Derya, yönetmeni ise Murat Aksu’dur. Oyuncu kadrosunda ise Cihat Tamer(Muhiddin), Bennu Yıldırımlar(Saadet), Şebnem Bozoklu(Gülsüm), Ayça Ayşin Turan(Burcu), Aras Aydın(Oğuz), Begüm Akkaya(Ümmü),  Burak Sevinç(G.Oğuz) ve konusu geçen faydasız tip olarak bilinen Ünal Yeter(Mesut) gibi değerli isimler yer almaktadır. Altınsoylar Dizisi, birlik beraberliğin altını çizen, geleneklerinden vazgeçmeyen yeri geldiğinde ağlatan yeri geldiğinde güldüren ama hep bir ışık hep bir umut var diyen büyük bir aile dizisini her cumartesi akşamı Kanal D ekranlarında izleyebilirsiniz.

Peki, Ünal Yeter Kimdir?

2007 yılında etkin olmaya başlayan Ünal Yeter çeşitli dizi oyunculuğu yanında yarışma sunuculuğu da yaparak birçok yapımda yer almıştır. Ankara Üniversitesi Oyunculuk bölümü mezunu olan Yeter aynı zamanda yazar olarak bilinmektedir.

Ünal Yeter Gözaltı ünal yeter kimdir oyuncu ünal yeter
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın