Tuba Üstün Onur Saylak Tekrar Bir Arada Mı?

Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak 28 Temmuz 2011’de gözlerden uzak bir şekilde Fransa’nın Paris kentindeki evliliklerinin ardından 5 yıllık süreçte oldukça konuşulan bir çift oldular. Sürekli dargın oldukları ya da boşanacakları haberleri gündemleri meşgul eden çiftin 2012 yılında Maya ve Toprak adını verdikleri ikiz kızları dünyaya geldi

Tuba Üstün Onur Saylak Tekrar Bir Arada Mı?

. Ancak ikizlerin dünyaya gelmesi bile zaman zaman ayrılık dedikodularının gündeme düşmesini engelleyemedi. Son olarak geçtiğimiz günlerde ayrılacakları gündeme gelen çiftten şimdilerde güzel haber var.

Konuşulanlara bakılırsa çiftin ayrılacakları haberinin yayılma nedeni, bir kuralı yıkmalarından kaynaklıymış. Evlilikleri boyunca aynı anda iş almayan çift bunu bir kural haline getirmişler. Biri çalışırken diğeri ikizlerin yanında kalacak olan çift, bu kez aynı anda farklı projelerde çalışmaya başlayınca ufak çaplı bir tartışma yaşamışlar.

Tuba Büyüküstün yeni başlayacak olan Cesur ve Güzel’de Kıvanç Tatlıtuğ’un partneri olacakken; eşi Onur Saylak ise Vatanım Sensin adlı dizide rol almaya başlayacak. Bu nedenle ik​izlerin yalnız kalacağı endişesi ile Saylak’ın telefonda Büyüküstün’le tartıştığı hatta Büyüküstün’ün telefonu kapattıktan sonra ağlamaya başladığı söyleniyor. Üstelik bu kez ayrılık haberlerine eskisinden daha uzun süre sessiz kalmaları çiftin arasındaki gerginliğin boyutunun gerçekten de ayrılığa mı gittiğini düşündürmeye başlamıştı.

Mutlu haberse dün geceye ait. Aralarındaki gerginlik hakkında herhangi bir açıklama yapmayan çiftten Onur Saylak’ın dizisi Vatanım Sensin dün akşam yayına başladı. Saylak diziden bir fotoğrafını sosyal paylaşım sitesi instagram üzerinden yayınlarken, Büyüküstün’ün fotoğrafı beğenmesi, çiftin arasındaki buzların eridiği habercisi oldu. Çiftin hayranlarını oldukça sevindiren bu durum, ayrılık dedikodularının yeniden rafa kaldırılmasını sağlamış oldu. 

Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın