Tarkan’la Murat Boz Neden Ayrı Düştü?

Tarkan’ın eski vokalisti Murat Boz ile arası neden bozuldu. İşte o olaylar silsilesi...
Tarkan’la Murat Boz Neden Ayrı Düştü?

Son dönemlerde Janti albümüyle beklenenin çok üzerinde performans sergileyen ve Megastar Tarkan’ın eski vokalisti olan Murat Boz, bu aralar Tarkan ile olan tartışması gündeme oturdu. Tartışmanın kaynağı aslında organizatör firma ve Murat Boz ile ilgili. Ancak organizatör firma, bu durumu daha fazla saklayamadı Tarkan da olaya dahil oldu.

Geçtiğimiz yıllarda Marmara Ereğli’sinde açıkhava konseri veren Murat Boz, anlaşmalı olduğu organizatör firmaya, sahneye asansör ile çıkmak istediğini söyledi. Organizatör firma, bu teklifi yerine getiremeyince, Murat Boz, ‘’Tarkan’a yapıldı aynısı, ben de istiyorum.’’ diyerek tartışma çıkardığı öğrenildi.

Daha sonrasında ise, Megastar Tarkan’ın, ‘’Ahde Vefa’’ isimli son albümü, plak şirketi tarafından 100 bin adet basıldığını öğrenen Murat Boz, kendi çıkardığı ‘’janti’’ albümü için de aynı sayıyı isteyince, plak şirketi tarafından reddedildi. Boz’un bu tavrı Megastar’ın kulağına gitmesiyle birlikte, ikili arasında küslük başladı.Murat Boz Tarkan Murat Boz Tarkan
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok