Tarkan Baba Olmaya Hazırlanıyor

Megastar Tarkan baba olmak için gün sayıyor. Mayıs ayında hayranlarını şaşırtarak Pınar Tevetoğlu ile evlenen yakışıklı şarkıcının yakın tarihte baba olması bekleniyor.

Tarkan Baba Olmaya Hazırlanıyor
Tarkan Baba Olmaya Hazırlanıyor Hasan Kafkas

 

Babalık heyecanı saran Tarkan eşi Pınar Hanımla birlikte yaşadıkları evde çocuk odası kurmaya başladılar. Evlerindeki çocuk heyecanına, doğacak olan çocuklarının odalarını hazırlayarak başlayan çiftin heyecanla bebeklerinin dünyaya gelmesini bekledikleri hissediliyor.

                Mayıs ayında nikah masasına oturarak evlenen Tarkan ve Pınar Tevetoğlu çifti oldukça mutlu ve güzel görüntüler vermişlerdi. Hayranları o dönem ne kadar üzülse de ünlü şarkıcı Tarkan eşi ile birlikte hoş görüntüler vermişti. Ardından megastarın annesi Neşe Tevetoğlu, oğluna ve gelinine torun istediğini beyan etmişti. Bir an önce çocuk sahibi olmalarını isteyen anne Neşe Tevetoğlu’nun bu isteğini kırmayan yeni çiftin, çocuk hazırlıklarına başladığı söylenmişti. Ardından çocuk odası için harekete geçen megastar Tarkan ve eşi yaşadıkları lüks villaya özel bir bebek odası yaptırdı. Lüks villalarında bebekleri için özel bir oda ayarlayan ve özel olarak sipariş ettikleri bebek odası eşyalarının gizlilikle evlerine getirildiği biliniyor.

 Cinsiyeti belli olduğu öne sürülen bebeğin eşyalarının beyaz tonlarda ağırlıklı olması dikkat çekti. Görevlilerin büyük özen ve gizlilikle taşıdığı bebek odası malzemelerinin, jelatinlerle kaplı ve özel paketlerle yaşadıkları villaya getirilen eşyalar hem çiftin hem de anneleri Neşe Hanım’ın heyecanını bir kat daha arttırdı.

                Megastar Tarkan ve eşi Pınar Tevetoğlu biraz da anneleri Neşe Hanım’ın baskılarıyla çocuk sahibi olmak istemiş, ardından tüp bebek tedavisi görmeye başlamıştır. Tarkan ve eşi bu sebeple sık sık kontrole gitmiş, bunun için de Almanya’yı tercih etmişlerdi.  Hem çiftin hem de annelerinin heyecanla bekledikleri bebekleri bakalım ünlü şarkıcının hayranları ve sevenleri tarafından nasıl karşılanacak. 

Tarkan-ve-eşi tarkan tarkan ve eşi çocuk bekliyor
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Marmaray'da Acil Boşaltın Anonsunun Nedeni Belli Oldu
Marmaray'da Acil Boşaltın Anonsunun Nedeni Belli Oldu
Son Dakika: ABD ve Rusya Sıcak İletişim Hattını Kapatıyor!
Son Dakika: ABD ve Rusya Sıcak İletişim Hattını Kapatıyor!