Tamer Karadağlı "Şehvet Kurbanıyım"

2007 yılında Arzu Balkan ile ayrılan Tamer Karadağlı şu sıralar yaptığı açıklama ile konuşuluyor...
Tamer Karadağlı

2007 yılında Arzu Balkan ile ayrılan Tamer Karadağlı şu sıralar yaptığı açıklama ile konuşuluyor...

Tamer Karadağlı 2007 yılında boşandığı eşi Arzu Balkan ile ayrılığının ardından yaptığı açıklamayla konuşuluyor.

Başrollerinde Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan'ın yer aldığı 'Pamuk Prens' filmi 7 Ekim'de vizyona giriyor. Karadağlı'nın çapkınlıklarını konu alan filmde ünlü oyuncu 2007 yılında boşandığı eşi Balkan'la da rol gereği evleniyor.

İkilinin senaryo gereği de olsa evlenmeleri ise takipçilerini heyecanlandırdı. Tamer Karadağlı da kızı Zeyno'nun annesi Arzu Balkan'dan boşanmasına neden olan olaylarla ilgili ilk kez açıklamalarda bulundu.

 

'KİMİN HOŞUNA GİTMEZ Kİ?'

'Karşı cinsin ilgi göstermesi kimin hoşuna gitmez ki? Başarılı ve göz önünde birisinin ilgi görmesi işin doğasında var. Bir gün bir kız trafikte telefon numarasını rujuyla otomobilinin camına yazdı.

'ŞEHVET KURBANIYIM'

Kahve içmek için araya hatırlı kişileri sokanlar bile oldu. Kadınların ilgi göstermesinden şikâyetçi olan bir erkek daha görmedim. Ben de onlardan biriyim. Birçok hemcinsim gibi şehvet kurbanıyım.'
DOUGLAS'A TEKLİF GÖTÜRDÜ

Pamuk Prens filminin yapımcısı Birol Güven;'Kadınlar Tamer'e ilgi gösteriyor. Tamer'in de kontrol edilemeyen içgüdüleri var' sözleriyle yaşananları kısa bir şekilde özetledi.

 

 

 Tamer Karadağlı
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok