Sosyal Medyada "Anne" Rüzgarı

Star Tv'nin yeni dizisi Annem ilk günden trend topic olmayı başardı.

Sosyal Medyada

Star TV'de bugün (25 Ekim) ilk bölümü yayınlanan Anne dizisi Twitter'da trend topic (en çok konuşulanlar) listesine girmeyi başardı. 

Star Tv'nin yeni dizisi Annem ilk günden trend topic olmayı başardı.

Star TV'de bugün ilk bölümü yayınlanan "Anne" dizisi Twitter'da en çok konuşulanlar arasında ilk sıraya oturmayı başardı.

Başrollerinde Cansu Dere (Zeynep Güneş), Beren Gökyıldız (Melek Akçay) ve Vahide Berçin (Gönül Aslan) oynadığı dram yüklü dizinin verdiği mesajlar dikkatlerden kaçmadı.

İlkokul çağında Melek'in hayatını anlatan dizide küçük kızın yaşadığı zorluklara daha fazla dayanmayan Zeynep öğretmeninin hikayesini anlatıyor.

Ülkemizde yaşanan kadın ve çocuk istismarına değinen dizi izleyenleri ağlattı.

Ayrıca dizide Alo 183'ün (Sosyal Destek Hattı) de sık sık ekran gelmesi aynı sıkıntıları yaşayan insanları bilinçlendirmesi nedeniyle çok beğenildi.

Dizinin konusu, Melek yaşadığı her anda mutluluk bulan, küçük dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep geçici olarak Melek’in okulunda işe başlar ve yolları kesişir.  Melek’in annesi Şule için kızı bir yüktür adeta. Erkek arkadaşı Cengiz’e bağımlılığı yüzünden, onun Melek’e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Ancak Melek’in durumu Zeynep’in dikkatinden kaçmaz.

Okuldan bir öğretmenle bu durumu yakından takip etmeye karar verir. Şule ve Cengiz için zor anlar kapıdadır. Öte yandan Zeynep, İstanbul’dan gelen bir düğün davetiyesiyle iyice gerilir. Alacağı karar ailesiyle ilişkisini yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır. Melek’e göre sokaklar çoğu zaman evden daha güvenlidir.

Yine bir akşam tavşanıyla gezdiği bir gün  başına geleceklerden habersizdir. Zeynep, üniversiteye yaptığı başvurudan olumlu cevap alır, sonunda idealindeki işi yapacaktır. Ancak hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu bir kez daha anlayacaktır.  Bir gece talihsiz bir olayla hayatları kesişen Zeynep ve Melek dönüşü olmayan bir yola çıkarlar.  Sonunun ne olacağını bilmedikleri bu tehlikeli macerada Zeynep ve Melek başlarına geleceklerden habersizdir.

Annem Annem Yeni Dizi Annem İlk Bölüm
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın