Şeyla Halis Hakkında Merak Edilenleri Anlattı

Başarılı isim Şeyla Halis Hadi Be isimli televizyon programına katıldı.
Şeyla Halis Hakkında Merak Edilenleri Anlattı

Başarılı isim Şeyla Halis Hadi Be isimli televizyon programına katıldı.

Emre Saygı’nın Facebook’dan canlı yayınlanan interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin konuğu, ünlü oyuncu Şeyla Halis oldu. Halis canlı yayında Emre Saygı ve sosyal medya takipçilerinin sorularına samimi açıklamalarda bulundu.  Hanım Ağa olmak istiyorum   Oyunculuk kariyerinde farklı karakter canlandırmayı ve mafya dizisinde yada filminde oynamayı çok istediğini belirten Şeyla Halis ‘Özellikle vurdulu kırdılı projeleri çok seviyorum. Böyle bir film veya dizide oynamayı istiyorum. Hatta istediğim rol mafya babası veya bir hanımağa olmak” dedi.

 

Lakabım Şeyhmus   Hakkında bilinmeyenleri anlatan Halis 'Lakabının Şeyhmus. Çünkü sert araba kullanırım minibüs şoförleri gibi tesbihim süekli vitese asılı durur. Yakın çevremdekiler bana Şeyhmus der" diye konuştu. 

Çok erken uyuyorum   Verdiği kilolarla dikkat çeken oyuncu Şeyla Halis kızı Selin'in doğumundan sonra tüm hayatının değiştiğini belirten Şeyla Halis" Eskiden sabaha karşı uyuyordum. Ama Selin'in doğumundan sonra tüm düzenim değişti. Sahneye çıkmıyorsam eğer o akşam en geç 10'da uyuyorum" dedi.   Kendime güvenmiyorum

Kendine hiç güvenmediğini belirten Şeyla Halis "20 yıldır sahneye çıkıyorum ama hala kendime güvenemiyorum. Bir kere ben bunu yapabilirim diyemedim kendime" dedi. Kendine güvenmemesine rağmen yer aldığı tüm dizilerin en az 3 sezon sürdüğünü ifade eden Halis "Oyuncu arkadaşlarım kadroda beni görünce kendi aralarında 3 yıl sürecek taksitlere girebilirsiniz dizide Şeyla var diye birbirlerine takılıyorlar" dedi. 

 Şeyla Halis
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok