Şekerci Taşaner Çiftinin Gergin Dakikaları

İkisi de birbirinden başarılı oyuncular olan Selin Şekerci ve Kaan Taşaner çiftinin arasında gergin dakikalar yaşandı. Gelin öncelikle bu çifti yakından tanıyalım.

Şekerci Taşaner Çiftinin Gergin Dakikaları
Şekerci Taşaner Çiftinin Gergin Dakikaları Hasan Kafkas

Selin Şekerci Kimdir?

Selin Şekerci 1989’da İzmir’de doğmuş ve 18 yaşına kadar orada yaşamıştır. Bu yıllar boyunca çeşitli oyunlarda, devlet tiyatrosunda rol alan güzel oyuncu 18 yaşında İstanbul’a gelmiş ve televizyon dünyasına adımını atmıştır. Selin Şekerci’yi birçoğumuz “Melekler Korusun” isimli dizideki rolüyle tanıyıp sevmiştik.

Kaan Taşaner Kimdir?

1979 Antalya doğumlu olan başarılı oyuncu Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Anasanat Dalı’ndan mezun olmuş ve birçok tiyartoda rol olarak meslek hayatına başlamıştır. Kaan Taşaner’i çoğumuz “Fatmagül’ün Suçu Ne?” isimli dizide yakından tanıyıp sevme fırsatı bulduk.

Selin-Kaan Çifti Kimdir?

Aynı sektörde kariyerlerini kovalayan çifti 2013 yılında beraber görülmeleriyle isimlerinden söz ettirmişlerdi. Selin Şekerci bir dönem oynadığı dizide Kaan Taşaner’in annesiyle rol arkadaşı olması sonucu ailelerle de yakın ilişkileri olduğu gözden kaçmayan çift, arkadaşlıklarının aşka dönüştüğünü duyurmakta bir sakınca görmemişlerdi. 3 yıldır mutlu bir beraberlik devam ettiren çift hakkında evleneceklerine dair haberler çıkmış anca Şekerci bu haberlerinin henüz doğru olmadığını açıklamıştı.  İkili birlikte bir dizide rol almıştı.

Şekerci- Taşaner Çiftinin Gergin Dakikaları

Ünlü çift geçtiğimiz günlerde Nişantaşında kameralara yakalandılar. Ancak bu sefer her zamanki neşelerinden ziyade sokakta münakaşa ettikleri iddia ediliyor. Kameraları gören çift hızla taksiye yönelirken yaşadıkları tartışma yüzlerinden okunan çift için tartışma esnasında sinirlerine hakim olamayan Taşaner’in  agresif tavırlar sergilediği Şekerci’nin de sinirleri bozuk olan sevgilisini sakinleştiremedikçe moralinin bozulduğunu ve sonunda da randevu aldıkları kliniğin bulunduğu apartmana girdikleri de iddialar arasındaydı. Apartmandan çıktıkları gibi taksi çeviren çiftin  sıkıntılı halleri objektiflere işte böyle yansımıştı. 

Selin Şekerci Selin-Kaan Çifti Kaan Taşaner
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Marmaray'da Acil Boşaltın Anonsunun Nedeni Belli Oldu
Marmaray'da Acil Boşaltın Anonsunun Nedeni Belli Oldu
Son Dakika: ABD ve Rusya Sıcak İletişim Hattını Kapatıyor!
Son Dakika: ABD ve Rusya Sıcak İletişim Hattını Kapatıyor!