Pınar Altuğ Instagram Yorumuna Çılgına Döndü

Pınar Altuğ, Instagram'da eşiyle birlikte paylaştığı fotoğrafın altına yapılan yorum sonrasında adeta çılgına döndü.

Pınar Altuğ Instagram Yorumuna Çılgına Döndü

Ünlü oyuncu, bahsi geçen fotoğrafı iki gün önce, eşi Yağmur Atacan ile katıldığı, İlker Ayrık'ın sunduğu Var mısınız Yok musunuz program çekimi sonrasında popüler sosyal medya uygulaması Instagram üzerinden paylaştı. Kuliste çifte hem başbaşa, hem de kızları Su ile beraber pozlarından oluşan bir poster süprizi yapıldı. Posterin önünde gülümseyerek fotoğraf paylaşan Pınar Altuğ, fotoğrafın altına “Var mısınız Yok musunuz programının çekiminde kapıdan girdiğimiz andan çıkıncaya kadar müthiş ağırlandık,kulisimizin duvarında bize özel hazırlanmış bir poster vardı.Herşey için bir kez daha teşekkür ederiz.” notunu düştü.

Çiftin paylaşımına kısa sürede Instagram üzerinden pek çok yorum geldi. Fakat aralarından bir tanesi Pınar Altuğ'u çileden çıkardı.Altuğ'un eşi Yağmur Atacan ile birlikte gülümsediği fotoğrafına bir takipçisi "Yaw bu kadının oğlu ne ara bu kadar büyüdü? Büyümüş de annesiyle fotoğraf da çektiriyor" yorumunu yaptıktan sonra, ünlü oyuncunun cevabı gecikmedi.

Aslında bu yaş problemi yeni değil. Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan, 2006 yılında birlikte oynadıkları "İlk Aşkım" dizisinde tanışmışlar ve arkadaşlıklarını kısa sürede aşka dönüştürmüşlerdi.2008'de evlenen ve 2009'da kızları Su'ya kavuşan Altuğ ve Atacan çifti, yıllardır aralarındaki yaş farkı ile ilgili yapılan yorumlardan rahatsız. Fakat Pınar Altuğ isyan noktasını çoktan geçmiş olmalı ki, “Eşim, hayat arkadaşım ve çocuğumun babası hakkında bu kadar hadsiz olup sonra da insan hatta erkek diye ortalıkta mı dolanıyorsunuz! Ne mutlu bize ki hayatımız ve evliliğimizle ilgili yapabildiğiniz tek yorum aramızdaki yaş farkı.” diyerek Instagram'da o takipçisini sert bir çıkışla adeta yerin dibine soktu. Yapılan yorum sonrasında pek çok takipçisi de ünlü sanatçıya destek mesajı yolladı.

pınar altuğ yağmur atacan pınar altuğ instagram
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın