Özge Yine Veto mu Yedi

Başarılı isim Özge Ulusoy yakın bir arkadaşının davetine gelmemesi yine veto mu yedi sorularını akıllara getirdi.
Özge Yine Veto mu Yedi

Model Özge Ulusoy, önceki gün yakın bir dostunun etkinliğine gitmedi. Aynı davete Arzu Sabancı’nın katılması ise ‘Özge yine veto mu yedi?’ dedirtti!

.Başarılı isim Özge Ulusoy yakın bir arkadaşının davetine gelmemesi yine veto mu yedi sorularını  akıllara getirdi.

Güzel manken Özge Ulusoy, müstakbel kayınvalidesi Arzu Sabancı'dan veto üstüne veto yiyor. Geçtiğimiz hafta aşkı Hacı Sabancı'nın düzenlediği davete kendisiyle bir araya gelmek istemeyen Arzu Hanım'dan dolayı katılmayan Ulusoy, kural bozmadı! Güzel manken önceki gün de yakın dostu Pelin Kaya'nın ev sahipliğinde gerçekleştirilen davete gitmedi.

ASLIŞAH'A İLGİ... 
Bugüne kadar Arzu Sabancı ile aynı ortamda bulunmayan Ulusoy'un bu davete de katılmaması akıllara "Özge, bilerek mi davete icabet etmedi yoksa Sabancı, ev sahibinden Ulusoy'u davet etmemesini mi rica etti?" sorusunu getirdi. Arzu Sabancı, aynı davette ortanca oğlu Hakan Sabancı'yla ayrılan Aslışah Alkoçlar'la ise yakından ilgilendi. Sabancı'nın oğlunun ihanetiyle şok olan Alkoçlar'a üzüntüsünü dile getirdiği de öğrenildi..

Arzu Sabancı, ortanca oğluyla ilişkisi kısa bir süre önce sona eren Aslışah Alkoçlar'la halen görüşürken büyük oğlu Hacı'nın aşkı Özge Ulusoy'la bir araya gelmiyor.....Arzu Sabancı Özge Ulusoy
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok