Onun Ferrarisi Var

Mustafa Ceceli'nin arkadaşımın dediği Ferrari kendisinin çıktı.

Onun Ferrarisi Var

Milyonlarca kişinin hayran olduğu ünlü sanatçı Mustafa Ceceli geçtiğimiz günlerde bir Ferrari ile görüntülenmişti. Kendisinin olmadığını, bir arkadaşından emanet olarak aldığını iddia ettiği Ferrari’nin kendisinin olması büyük şok etkisi yarattı. 

Mustafa Ceceli'nin arkadaşımın dediği Ferrari kendisinin çıktı.

Türkiye’nin en çok sevdiği sanatçılar listesinde yer alan Mustafa Ceceli, tüm dünyaca tanınan ve sesi ile milyonları kendisine aşık etmiş bir sanatçı. Konserlerine de her zaman büyük ilgi olan Mustafa Ceceli, geçtiğimiz günlerde bir Ferrari ile objektiflere yakalanmıştı. Ferrari’nin kendisine ait olmadığını, bir arkadaşından emanet olarak aldığını belirten Mustafa Ceceli durumu izah ettikten sonra objektiflerden ayrılmıştı. Bu gün ise alınan bilgiler Ferrari’nin Mustafa Ceceli’ye ait olduğu yönünde. Hayranlarını bu cümlesi ile büyük bir hayal kırıklığına uğratmıştı. Her zaman çıkardığı şarkılar ile yoğun ilgi odağı haline gelen ve de konserlerinde de hiçbir zaman yalnız bırakılmayan Mustafa Ceceli’nin böyle bir ifadeyi beyan etmesi herkesi şaşırttı. Objektiflere yakalandığı sırada büyük bir hız tutkunu olduğunu ancak bu hız tutkunluğunu sadece trafiğe kapalı alanlarda gerçekleştirdiğini belirten Mustafa Ceceli, aracı sadece test etmek için kullandığını belirtti. Arkadaşından emanet olarak aldığı Ferrari’yi şuanda sadece test ettiğini belirten Mustafa Ceceli aynı zamanda böyle bir otomobile sahip olmayı her şeyden çok istediğini de belirtmişti.

Emanet Dediği Ferrari Meğer Kendisininmiş

Her katıldığı ortamda ilgi odağı olmayı başaran ve de güzel sesi ile de milyonlarca kişiyi kendine hayran bırakmayı başarmış Mustafa Ceceli, geçtiğimiz gün objektiflere Ferrari ile yakalandığı belirtilmişti. Sürücü koltuğunda Ferrari ile poz veren Mustafa Ceceli, Ferrari’nin bir arkadaşından emanet olduğunu ve de böyle bir otomobilin kendisinde olmasını çok istediğini belirtmişti. Bununla birlikte büyük bir hız tutkunluğuna sahip olduğunu ancak bu hız tutkunu ruhunu hiçbir şekilde trafiğe yansıtmadığını da aktaran Mustafa Ceceli, sadece trafiğe kapalı alanlar da hızlı araba kullandığını belirtti. Bununla birlikte bugün alınan bilgiler ise Ferrari’nin Mustafa Ceceli’ye ait olduğu yönünde.

Mustafa Ceceli
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın