Olaylı İlişkide Olaylı Ayrılık!

Ceylan Çapa Serkan Uçar olaylı ayrılığı sonrası, Ceylan Çapa’nın eski sevgilisi Serkan Uçar’ı tavayla dövdüğü iddia edildi.

Olaylı İlişkide Olaylı Ayrılık!

Ayrılığın sebebi olarak aldatma ve sonrasında ciddi bir kavga olarak gösterilirken daha önce de Ceylan Çapa’nın Serkan Uçar’a tokat attığı iddia edilmişti.

“Ceylan Çapa Serkan Uçar’ı Dövdü İddiası”, ilk olarak Seren Serengil ve Deniz Akkaya’nın sunduğu “Duymayan Kalmasın” programında gündeme getirildi. Ceylan Çapa’nın kendisini aldattığını düşündüğü için Serkan Uçar ile mutfakta tartışmaya başlaması ve sonrasında sinirlerine hâkim olamayan Ceylan Çapa’nın tava ile Serkan Uçar’a vurduğu iddia edildi. Tava ile de kalmayıp sonrasında tencere fırlatarak sakinleşmeye çalışan Ceylan Çapa ile Serkan Uçar’ın bu olay sonrasında ayrılık kararı aldıkları söylendi.

Ceylan Çapa ve Ece Erken’in eski eşi Serkan Uçar geçtiğimiz yaz Temmuz ayında da bir barda yaptıkları kavga ile gündeme olaylı bir şekilde gelmişlerdi. Bodrum’da gittikleri gece kulübünde kavga ettikleri ve kavga sonrası Ceylan Çapa’nın Serkan Uçar’a tokat attığı iddia edilmişti. Tokat sonrası sinirlendiği söylenen Serkan Uçar’ın da Ceylan Çapa’yı ittiği ve güvenlik görevlilerinin araya girmesiyle çiftin sakinleştiği ve Serkan Uçar’ın mekânı terk ettiği magazin basınına yansımıştı. Bu olaylardan sonra Serkan Uçar’ın şiddet görme gerekçesiyle boşandığı eşi Ece Erken İnstagram hesabından "İlahi adalette zaman aşımı yoktur. Er geç gerçekleşir... " yazılı bir resim paylaşarak olanlara gönderme yapmıştı.

olaylı ayrılık Ceylan Çapa ayrılık Serkan Uçar ayrılık
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın