Müge Anlı Üzülecek Yalçın Çakır Star Tv'de

Yıllarca Flaş Tv'de sunuculuk yapan Yalçın Çakır Star Tv'ye geçti.
Müge Anlı Üzülecek Yalçın Çakır Star Tv'de

Yıllarca Flash TV'de program sunan ve sosyal medyada videoları milyonlarca kez tıklanan ekranların en fenomen sunucularından Yalçın Çakır, Star Tv ekranlarına geliyor.

Yıllarca Flaş Tv'de sunuculuk yapan Yalçın Çakır Star Tv'ye geçti.

Gündüz kuşağında Zuhal Topal'la ortalığı kasıp kavuran Star Tv' bomba bir ismi daha kadrosuna katmak istiyor. Bu isim Flash TV'nin fenomen sunucusu Yalçın Çakır.

Geçtiğimiz yıl Seda Sayan'la gündüz kuşağında oldukça iyi işlere imza atan Star TV, Seda Sayan'ı elinden kaptırınca çareyi FOX'da program yapan Zuhal Topal'ı kadrosuna katmakta aradı. Aradığı çareyi bir nebze de olsa bulan kanal, Zuhal Topal'la şu sıralar gündüz kuşağında ortalığı kasıp kavuruyor.

Bu yıla Zuhal Topal'la bomba gibi giren Star TV gözünü daha da yükseklere dikti. Yıllarca Flash TV'de programlar sunan sosyal medyanın en büyük içerik kaynaklarından biri olan Yalçın Çakır'ın Star TV'ye transfer olması gündeme geldi.

MÜGE ANLI'YA DEV RAKİP

Gündüz kuşağında ATV'de yıllarca program yapan ve oldukça başarılı işlere imza atan Müge Anlı'ya büyük bir rakip gelebilir. Bu rakip ise Yalçın Çakır.  Hemen hemen aynı formatta programlar yapan ikilinin karşı karşıya gelmesi durumunda neler olur merak konusu. Star TV Yalçın Çakır transferini gerçekleştirebilirse eğer reytinglerde ortalık çok kızışacak gibi duruyor.Müge Anlı Yalçın Çakır
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
Avrupa Birliği PKK İle Alakalı İtirafta Bulundu
Avrupa Birliği PKK İle Alakalı İtirafta Bulundu
Çok Yeni Bir Kıyamet Senaryosu Daha
Çok Yeni Bir Kıyamet Senaryosu Daha