İmirzalıoğlu'ndan Hayır İşi

Ünlü oyunculardan Kenan İmirzalıoğlu'nun ihtiyaç sahiplerinin faydalanması amacıyla et dağıttığı iddia edildi.
İmirzalıoğlu'ndan Hayır İşi

İmirzalıoğlu, sürekli olarak yatırımlar yaptığı Marmaris Selimiye ilçesindeki halka çifte bayram yaşattı. Sanatçının bu jestinden dolayı teşekkür eden vatandaşlar, evlerine et götürmenin sevincini yaşayabildiler.

Köylüler, İmirzalıoğlu’na Teşekkür Etti

İmirzalıoğlu’nun gizli tutmak istediği öğrenilen bu haber kısa süre içerisinde duyuldu. Kenan İmirzalığlu için Marmaris’te yaşayan köylüler, “Yüreği temiz bir insan. Sayesinde bu bayram ailemize et götürebildik. Allah ondan razı olsun.” dediler.

Rol aldığı dizi ve film projelerindeki başarısı ile normal özel hayatındaki mütevazi kişiliği ile de beğenilen oyuncu son olarak 15 Temmuz günü yaşanan darbe girişiminde şehit olan Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir’in Niğde’deki kabrini de ziyaret etmiş ve gözyaşlarına hakim olamamıştı.loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok