İdo Tatlıses'e Tepki

İdo Tatlıses'in sosyali medya hesabından yaptığı paylaşım kadın hayranları tarafından tepki çekti.

İdo Tatlıses'e Tepki

İdo Tatlıses'in sosyali medya hesabından yaptığı paylaşım kadın hayranları tarafından tepki çekti.

Sosyal medyayı aktif kullanan İdo Tatlıses'in yaklaşık 3 gün önce Instagram hesabından yaptığı paylaşıma, kadın takipçileri tepki göstermeye devam ediyor. Tartışma yaratan açıklamaya birçok kadın kullanıcı yorum yaptı.

 

Tatlıses, paylaşımında kendi fotoğrafını koyarak, 'Ben bişeye dikkat ettim. Dışardan çok ağır stalklarken duyduklarım ve gördüklerim sonucu bi kanıya vardım. Kız arkadaşlarım, ilişkilerimizden sonra masumiyetlerini kaybettiler.. Halbuki tanıdığımda hepsi (çiçekti). Günaydın' ifadelerini yazmıştı.

 

Sosyal medyada onlarca yorum alan bu paylaşıma, bir kadının tepkisi en çok öne çıkanlardan oldu. @sirmalinka isimli hesaptan yapılan paylaşımda, 'Baban biri annen olmak üzere 2 kadını vurdurdu. Annen seni evlilik dışı doğurdu bunu bütün toplum kabullendi. bu mu mideni bulandırdı?' tepkisi dile getirildi.
İşte diğer paylaşımlar...

Kadınlara laf atmak senin haddin değil. Kendi hayatınla ilgilen.


-Doğru insanları seçseydin kendini rezil ediyorsun şu an. Ayrıca senin de çok masum olduğunu sanmıyorum. Erkek-Kadın ayrımcılığı yapma istersen?


-Kimse babasının ve annesinin suçunun sorumluluğunda değildir. Ayrıca onun yaşadığı bu çağdaş yaşam :)kaçınızın tercihi değil.


-Bu saç ne bu tip ne. Bir de kalkmış neler yazıyor. Allahın kekosu. Önce adam ol.


-Bu durumda sen ne oluyorsun, bizde gidip tecavüzcülere sövelim senin gibilerin açıklamaları varken biz ne yapsak çaresiz. Yazık.


-Her defasında zayn malik e özeniyor bir kaç hafta sonra saçının yarısını traşlarsa hiç şaşırmayın.


-Yav kardeşim sen neden kendine böyle şeyler yapıyorsun babanın abin amcanın giyim tarzı ne kadar olgunca bu tarz degil biraz daha olgunca.

 

İdo Tatlıses
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın