İbrahim Kutluay: Evliliğimiz Sürüyor

Eski basketbolcu İbrahim Kutluay ile eski güzel mankenlerden Demet Şener arasındaki evlilik sonlanıyor mu? Demet Şener’in boşanma davası açarken karşılığında İbrahim Kutluay “evliliğimiz devam ediyor” diyerek mahkemeye başvurdu.

İbrahim Kutluay: Evliliğimiz Sürüyor

Bu başvuru neticesinde yayınlanan haberlerin yasaklanmasını isteyen Kutluay, Demet Şener’in açtığı davanın da gizlilik kararı alındığı bildirildi.

Geçen Cuma günü İstanbul 14. Aile Mahkemesi’ne başvuran eski manken Demet Şener, çekişmeli boşanma davası açmıştı. 11 yıl boyunca süren ve evlilikleri de olay olan İbrahim Kutluay ve Demet Şener’in evliliklerinin akıbeti merak edilirken davanın ardından İbrahim Kutluay’ın avukatı aracılığıyla 15. Aile Mahkemesi kanalından boşanma davasına yönelik haberlerin durdurulması için ihtiyati tedbir kararı istemiyle başvurduğu ortaya çıktı. Evliliğimiz devam ediyor diyerek mahkemeye başvuran Kutluay, boşanmalarına yönelik haberlerin yasaklanmasını istedi. 2005 yılından itibaren evli olan Kutluay, boşanma davasının bulunmadığını ve bu haberlerin de gerçeği yansıtmadığını ileri sürdü. Haberlerde ayrıca kendine yönelik iftiraların bulunduğunu belirten Kutluay, itibarının zedelendiğini beyan ederek küçük düşürülmeye çalışıldığını öne sürdü.

Evliliğimiz devam ediyor diyerek ilişkilerinin sürdüğünü belirten İbrahim Kutluay eşi Demet Şener ve 10 yaşındaki kızları ile 7,5 yaşındaki oğullarının bu haberlerden olumsuz yönde etkilendiklerini belirterek her türlü sosyal, medya ve internet üzerinden haberlerin yasaklanmasını istedi. İbrahim Kutluay’ın yaptığı başvuruyu 15. Aile Mahkemesi görev yönünden reddetti ve başvurunun Sulh Hakimliğine yapılması gerektiği bildirildi. Bunun üzerine Kutluay’ın avukatı sulh hakimliğine başvuru yapacağını bildirdi. Ayrıca eski manken Demet Şener'in açtığı boşanma davası hakkında da gizlilik kararının alındığı bildirildi. 

ibrahim kutluay demet şener demet şener boşanıyor mu
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın