Hülya Avşar Köşkünü Aylık 50 Bin Liraya Kiraya Verdi

Hülya Avşar, Büyükdere de yaklaşık 20 yıl önce satın aldığı köşkünü kiraya verdi.

Hülya Avşar Köşkünü Aylık 50 Bin Liraya Kiraya Verdi

Muhteşem 4 katlı bu köşkün 8 odası bulunurken, 750 metre karelik bir alana sahip olduğu söyleniyor. Avşar kızı, 1997 yılında aldığı köşkte 2005 yılına kadar oturmuş ve Kaya Çilingiroğlu ile ayrılıklarının ardından Eylül 2005’te köşkten taşınmıştı. Sanatçını uzun süredir boş kalan köşkü bir finansçıya aylık 50 bin liraya kiraladığı haberi gündeme bomba gibi düştü.

Eşyaları İtalya’dan Getirilmişti

Hülya Avşar 1997 yılında severek aldığı köşkün eşyalarını kendi seçmiş ve İtalya’dan özel olarak getirtmişti. Zaten 2005 yılına kadar da bu eşyalarla köşkte uzun bir süre ikamet etmişti.

Köşkün Geliri Zehra’nın

Hülya Avşar’ın Kaya Çilingiroğlu’ndan olan kızı Zehra, bir süre önce İngiltere’de bir üniversitenin iç mimarlık bölümünü kazanmıştı.

Söylenilenlere göre Avşar kızı, köşkten elde ettiği aylık geliri kızının Londra’daki hesabına yatıracak. Ancak Zehra bu paraya okulu bitene dek dokunamayacak ve sonrasında ne dilerse onu yapacak. Sürekli sansasyonları ile gündeme gelen Zehra’nın geleceğini her zaman oldukça fazla düşünen Avşar kızı, kızının geleceğe doğru adımlarla ilerleyebilmesi için elinden gelen her şeyi fazlasıyla yapıyor.

Hülya Avşar Hülya Avşar köşkünü kiraladı Avşar Büyükderedeki köşkü kiraladı
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın