Hande Yener Ve Cem Şenol Gizlice Nişanlandı

Hande Yener, aşk hayatıyla sık sık gündeme gelse de, aradığı mutluluğu bir türlü bulamayan ünlüler arasında yer alıyordu.
Hande Yener Ve Cem Şenol Gizlice Nişanlandı

Müzikteki durdurulamaz başarısını aşk hayatında yakalayamam Yener, bu durumdan oldukça şikayet ediyordu. Ancak dün akşam, bir süredir birlikte olduğu ve kendisinden 12 yaş küçük olan sevgilisi Cem Şenol ile gizlice nişanlandığı ortaya çıkan Hande Yener’in aradığı mutluluğu sonunda bulduğu görüldü.

Evde Sade Bir Nişan Töreni

Çift nişanlanacaklarını herkesten gizlerken, çok az sayıda da olsa ünlü isimin yer aldığı, aile arasında, sade bir nişan töreni ile yüzüklerini taktı. Hande Yener’in Cihangir’deki evinde yapılan törene Hakan Akkaya, Aylin Coşkun ve Polat Yağcı gibi ünlü isimler de katıldı. Tören de çiftin yüzüklerini ünlü prodüktör Polat Yağcı’nın kestiği görüldü. Gizli gerçekleşen nişan töreni Polat Yağcı ve Aylin Coşkun’un sosyal paylaşım sitelerindeki paylaşımları üzerinden duyuldu.

Hande Kahve Yaptı

Geleneklere uygun gerçekleşen nişan töreninde, aynı zaman da kız isteme de oldu. Hande Yener kız isteme merasimi için kahve yapıp Cem Şenol’a servis etti. Ayrıca nişan pastası, çiftin fotoğrafıyla süslenmişti. Aylin Coşkun ve Polat Yağcı’nın sosyal medya da paylaştığı fotoğraflarda çiftin mutluluğu gözlerinden okunurken, kulisler de şimdiden düğünün ne zaman olacağı merak konusu olarak konuşulmaya başladı. Hande Yener nişanlandı Cem Şenol Gizlice Nişanlandı ünlü çift Gizlice Nişanlandı
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok