Hande Ataizi İzdivaç'ta Sunuculuk Yapacak

Güzel ve başarılı oyuncu Hande Ataizi çok yakında izdivaç programı ile ekranlara gelecek.

Hande Ataizi İzdivaç'ta Sunuculuk Yapacak

Fox Tv ekranlarında yeni yayına gelecek olan evlendirme ve izdivaç programının sunuculuğunu yapacak olan bu konuda tecrübeliydi. Yeni yayınlanacak izdivaç programının sunuculuğunu yapması karşılığında ise yapımcı şirketten 300 bin TL kazanacak. Üstelik bu tutar güzel oyuncunun aylık kazancı olarak kayıtlara geçti.

 2011 yılında TNT kanalında “Dest-i İzdivaç” programını yapan Hande Ataizi bu sefer Fox TV ekranlarında izdivaç programı yapacak. Sevenlerinin karşısına yeniden çıkacak olan Ataizi, geçmişte bu tarz program yapmayacağını beyan etmişti. Desti İzdivaç programının bitmesinden sonra, “Bir daha bu tür program yapmak istemiyorum. Oyunculuğa ağırlık vereceğim” diyerek bu tarz programlarda olmayacağını beyan etmişti. Ancak aylık 300 bin TL kazanacağı yeni izdivaç programı ile rakipleri arasında nasıl bir başarı elde edileceği şimdiden merak uyandırdı.

 Esra Erol, Seda Sayan ve Zuhal Topal gibi halen yayınlanan izdivaç programı arasında nasıl bir reyting rakamlarına ulaşacağı bilinmez ama şimdiden kazandığı para konuşulan Hande Ataizi Esra Erol’a göre daha az kazanıyor. Esra Erol yaptığı evlilik programı ile ayda 1 milyon 100 bin TL maaş almakta. Zuhal Topal ile hemen hemen aynı parayı kazanıyor. Zuhal Topal ise günlük 100 bin TL kazancı ile evlilik programı sunuyor. Fox Tv ekranlarında yeni bir izdivaç yayını ile gündeme gelen başarılı ve güzel oyuncunun rakipleri arasında nasıl bir yer edineceği merak ediliyor. Zorlu ve başarılı evlilik programları arasında kendine yer edinmeye çalışacak olan güzel oyuncu, geçmişte bir daha sunmam dediği programla nasıl bir reyting elde edecek? Geçmişte bu tarz bir program yapan ve deneyimli olan Ataizi aylık kazanacağı 300 bin TL karşılığında konsepti ve reytingleri ile bakalım nasıl bir yer edinecek?

 

hande ataizi hande ataizi sunucu hande ataizi ne kadar kazanıyor
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın