Gökhan Sara’nın Çocuğu Mu Var?

Evlilik programlarının arasında fenomen olarak kabul edebileceğimiz Kısmetse Olur’un yıldızlarından Gökhan Sara, sosyal medya üzerinden de adından sıkça söz ettiren bir isim.

Gökhan Sara’nın Çocuğu Mu Var?

Paylaştığı lüks araba fotoğrafları ve yaşantısıyla dikkat çeken Gökhan Sara ortaya ilginç bir iddia attı ve bu iddiasında evlenip boşandığını öne sürerken kendini şöyle ifade etti: “Madem ki itiraf günü oynuyoruz. Benim bir tane çocuğum var”. İşte Gökhan Sara’nın itirafının damga vurduğu Kısmetse Olur’un 276. Bölümünün detayları!

Kafa Karıştırdı!

Programa katıldığı günden beri lüks bekar hayatı ve otomobil işletmeciliği yapmasından dolayı paylaştığı araba fotoğraflarıyla, en çok konuşulan isimlerden biri olan Gökhan Sara, yine bomba gibi bir gündem yarattı. Bu kez şok etkisi yaratan itirafıyla dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya hesaplarından paylaştığı fotoğraflarla adından sıkça söz ettiren Gökhan Sara’nın itirafı hem sosyal medya üzerinde hem de Kısmetse Olur evinde şok etkisi yarattı. Gelin adaylarından Rabia Karaca ile aşk yaşayan Gökhan’ın gerçekten oğlu mu var sorusu kafalarda soru işaretlerinin olmasına sebep oldu.

Her şey o itirafla başladı!

Kısmetse Olur evinin gelin adaylarından Gökhan Sara ile ilişki yaşayan Rabia Karaca’nın sözleri üzerine, Gökhan Sara da itirafta bulundu. Gelin adayı, önceli ilişkilerinden birinde evlilik yolundan döndüğünü açıkladı. Bu açıklamaya çok sinirlenen Gökhan Sara da çocuğu olduğunu iddia ederek ortalığın iyice karışmasına sebep oldu. Damat adayının bu sözleri karşısında şoka uğrayan Rabia Karaca, göz yaşlarına boğuldu. İzleyicileri ve Kısmetse Olur evini şoka sokan bu itiraftan sonra, programın fenomenleri de Gökhan Sara’nın çocuğu olup olmadığı sorusuna cevap aramaya başladı.

 

Gökhan Sara Kısmetse Olur yarışmacı Gökhan Sara çocuk İddiası
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın