Ferman Toprak'ın Aracı Kurşunlandı!

“Hayatı tespih yapmışım, sallıyormuşum…” şarkısı ile patlama yapan ünlü türkücü Ferman Toprak dün akşam silahlı saldırıya uğradı.

Ferman Toprak'ın Aracı Kurşunlandı!

İstanbul Şişli’de sahne aldığı gece kulübünün çıkışında kulübün önünde park halinde duran lüks araç, seyir halindeki başka bir araç tarafından kurşun yağmuruna tutuldu.Saldırıyı yapan kişi ya da kişiler olay yerinden hızla uzaklaştı. Şans eseri, Ferman Toprak ve olay sırasında gece kulübünün önünde bulunanlar yara almadan kurtuldu. Saldırıyı görenler, polis ile iletişime geçtiler. Polis olay yerine ulaştıktan sonra inceleme yapmak için bölgeyi emniyet şeridi ile kapattı. Gece kulübüne ait güvenlik kayıtlarına polis tarafından el kondu.

Araca 10 kurşun isabet ettiği tespit edildi.

Daha önce de kan davası yüzünden annesi ile birlikte olduğu araçta silahlı saldırıya uğradığını bildiren türkücü, anneannesi ve dedesini kan davasında kaybettiğini, sonrasında annesi ile uğradığı silahlı saldırıda şoförünün hayatını kaybettiğini açıklamıştı. Bu saldırıdan sonra bir süre kekeme kaldığını ve sonrasında tedavi gördüğünü bildiren Ferman Toprak hayranlarını son saldırı ile bir kez daha korkuttu.

Anne tarafından Şanlıurfa’nın İzol aşiretinden olan Ferman Toprak’ın yaşadığı bu saldırı akıllara “kan davası” çatışmalarını getirdi.

Adana doğumlu türkücü 1996 yılında müzik çalışmalarına başlamak için İstanbul’a yerleşmiş ve 1997 yılında da ilk albümünü yayınlanmıştı. İstanbul’da çeşitli mekânlarda sahne almaya başlayan türkücü daha sonra kendi mekânlarını açsa da sonunda sahnelere dönmeye karar verip gece kulüplerini kapatmıştı.

silahlı saldırı Ferman Toprak Ferman Toprak Saldırı
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın