FBI Angelina Jolie'yi Sorguladı

Angelina Jolie ve çocukları FBI tarafından Brad Pitt’in şiddet yapıp yapmadığı iddiaları hakkında üç saate yakın sorgulandı.

FBI Angelina Jolie'yi Sorguladı

Federal Soruşturma Bürosu görevlileri Angelina Jolie’nin evinde sorgulama yaptı. Hollywood’un gözde çifti Brad Pitt’in ve Angelina Jolie’nin boşanma sebebi olarak görülen şiddet iddiaları üzerine Federal Bureau of Investigation, FBI yaptığı açıklamada Angelina Jolie ve çocuklarının üç saate yakın bir süre sorgulandığını açıkladı. Brad Pitt’in uçakta 15 yaşında olan evlatlık çocukları Maddox ile tartışmaya girdiği için FBI tarafından Malibu’daki evinde daha önce sorgulanmıştı. FBI görevlileri ile görüşen Brad Pitt’in yaşananlardan dolayı üzgün ve yıkılmış olduğu halde yetkililere yardımcı olduğu belirtildi. Uçakta yaşandığı iddia edilen şiddet iddialarını ise Los Angeles Emniyet yetkilileri yalanlamıştı.

Holywood’un ünlü yıldızı Angelina Jolie’nin eşi Brad Pitt’e boşanma davası açmıştı. Brad Pitt’in çocuklarını kaybetmekten çok korktuğu ileri sürülmüştü. Angelina Jolie’nin Brad Pitt’i kötü baba olarak yansıtmasına karşı, Brad Pitt’in bu iddiaları reddettiği ve bu iddialara karşı cevap vermek için çalıştığı gelen haberler arasında.

Brad Pitt ve yakın çevresi Amerikan medyasına yaptıkları açıklamalarda, uçakta yaşananların bir baba ile oğlu arasında yaşanan sıradan bir tartışma olduğunu açıkladılar. Uçakta bulunan görgü şahitleri ise Uçakta her hangi bir şiddet olayının yaşanmadığını sadece tartışma yaşandığını belirtti.

Angelina Jolie’nin boşanma davası açtıktan sonra Brad Pitt’in telefonlarını engellediği, çocukların velayeti hakkında konuşmak isteyen Brad Pitt’e çocuklarını bir haftadır göstermediği iddia ediliyor.
Angelina Jolie ve Brad Pitt çiftinin evlilikleri gibi boşanmaları da olay. Ünlü boşanma avukatları davalarda çalışmak için ünlülerin avukatları arasına katılmaya başladılar. Boşanma davasında mal paylaşımında bir sıkıntı yaşanmayacağı ama çocukların velayeti hakkında avukatlar arasında bir hukuk savaşı yaşanacağa benziyor.

Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Gülben Ergen Mahkemeye Gidiyor
Hazal Kaya'nın Setine Baskın
Hazal Kaya'nın Setine Baskın