Erkan Petekkaya Ve Nurgül Yeşilçay Arasındaki Hakaret Davası

Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay arasında bir süredir devam eden gerginlik mahkeme salonlarına taşındı.
Erkan Petekkaya Ve Nurgül Yeşilçay Arasındaki Hakaret Davası

Hepinizin malumu geçtiğimiz yıl ikili arasında sette taciz edildiğini ileri süren Nurgül Yeşilçay’ın söylemleri üzerinden bir tartışma başlamıştı. Erkan Petekkaya bu tartışma sırasında Yeşilçay’ın tüm set ekibinin önünde annesine küfür ettiğini ve kendisine hakaretler yağdırdığını ileri sürmüştü. Daha sonra Yeşilçay’ın verdiği röportajlarla da algı yaratmaya çalıştığına inanan Petekkaya, kendisine söz ve mesajla hakaret edildiği gerekçesiyle dava açtı.

Erkan Petekkaya İtibarının İadesini İstedi

Hakaret davasının duruşması ise dün görüldü. Bakırköy 44. Asliye Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen duruşmaya, sanık olarak katılması gereken Nurgül Yeşilçay katılmazken, Erkan Petekkaya duruşmada yer aldı. Petekkaya, dava konusu olayı bir kez de hakim karşısında yinelerken, bu olayın kadın tacizleri konusundan nemalanarak dikkat çekmeye çalışan Yeşilcay’ın bir kurgusu olduğunu belirtti ve zedelenen itibarının iadesini talep ettiğini belirtti.

20 yıldır oyunculuk yaptığını ve Yeşilçay’ın öpüşme sahnesi hakkında söylediği taciz durumunun gerçeği yansıtmadığını ifade eden Petekkaya, dizide iki sevgili rolünü oynadıklarının da altını çizdi. Öpüşme sahnesinin çekilmesinin ardından herhangi bir sorun yokken, bir başka sahneye geçildiğinde Nurgül Yeşilçay’ın bir anda sinirlenerek kendisine hakaret ettiğini belirtti. Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay tartışması Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay hakaret davası ünlü oyuncu hakaret davası
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
LG'nin G6 Modeli Öncekilerden Çok Farklı Olacak
LG'nin G6 Modeli Öncekilerden Çok Farklı Olacak
Dünya'ya Tam 30 Trilyon Ağırlığında Bir Çöp Yükledik
Dünya'ya Tam 30 Trilyon Ağırlığında Bir Çöp Yükledik