Ebru Gündeş'in Yeni Aşkı Kim

Ufuk Ceylan ve Ebru Gündeş arasında aşk mı var iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.
Ebru Gündeş'in Yeni Aşkı Kim

Ebru Gündeş ve Ufuk Ceylan arasındaki aşk iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Boşanma aşamasında olan Ebru Gündeş 'in adı ünlü futbolcu Ufuk Ceylan ile anılmaya başlayınca şok eden bir etki gösterdi. Peki tanımayanlar Ufuk Ceylan'ı merak ediliyor. 

Ufuk Ceylan ve Ebru Gündeş arasında aşk mı var iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.

Ufuk Cyelan kimdir merak ediliyor. Ufuk Ceylan ve EBru Gündeş arasındaki aşk iddiaları bugün Takvim gazetesinde yerini aldı. Bu durum sosyal medyanın da en çok konuşulan ismi oldu. Futbol dünyasının başarılı ismi olan Ufuk Ceylan ve Ebru Gündeş birlikte mi bu durum yakında netleşecek.

Magazin dünyasında şok! İddiaya göre, ABD’de tutuklu bulunan Reza Zarrab, eşi Ebru Gündeş’i takip ettirdi. Ünlü sanatçının, Başakşehir’in kalecisi Ufuk Ceylan’la buluşmasını çektirdi. İhanet fotoğrafları ise boşanma dosyasına girdi.

Bu iddia yenilir yutulur cinsten değil... Ebru Gündeş'le Amerika'da tutuklu bulunan eşi Reza Zarrab'ın yılan hikayesine dönen boşanmasıyla ilgili ortaya bomba bir iddia atıldı. Zarrab'la 6 yıllık evliliğini bitirmek için boşanma davası açan Gündeş'in bir süredir kaleci Ufuk Ceylan'la yasak aşk yaşadığı iddia edildi.

FİLM GİBİ TAKİP! İddialara göre; eşinden boşanmak istemeyen Reza Zarrab, yasak aşk iddiaları kulağına gelince devreye avukatlarını soktu. Genç işadamının avukatı Şeyda Yıldırım, iddialara göre ekibiyle birlikte adeta dedektif gibi Gündeş'in peşine düştü. Yine iddialara göre ünlü sanatçı, Başakşehirspor'un yedek kalecisi Ufuk Ceylan'ın Ataköy'deki evinden çıkarken özel dedektifler tarafından görüntülendi. En çarpıcı iddia ise Ceylan'ın Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'e düğün hediyesi olan Kanlıca'daki yalısından çıkarken dedektiflerin objektiflerine yansımasıydı. Avukatları aracılığıyla bu şok fotoğraflara ulaşan Reza Zarrab'ın sessizliğini koruduğu ve bir sonraki hamlesini yapmak için tetikte beklediği de konuşulanlar arasında… Bu arada Ufuk Ceylan'ın son dönemde Ebru Gündeş'in Antalya ve Kıbrıs gibi yerlerde verdiği konserlerini hiç kaçırmadığı da bir diğer detay.... TAKVİMEbru Gündeş Ufuk Ceylan
loading...
Haber hakkındaki görüşlerinizi aşağıdaki yorum kutusundan yorum yazarak bildirebilirsiniz. Yorumlar yönetici onayından geçtikten sonra sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle gönder butonuna birden fazla basmayınız. Unutmayın sadece saygı çerçevesinde yapılan yorumlar onaylanacaktır.
Görüşünüzü Yazın...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adana Hit Escortlar
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
60 Dolarlık Bir Cezası Olacak
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok
Wilders Suçlu Bulundu, Ancak Bir Ceza Yok